Bitcoin

Bitcoin, ETH ve Altcoin Projelerinde Sıradaki Ne?

single-image

Yakından takip edilen Cred takma adlı bir kripto analisti, önde gelen dijital varlıklar Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) yükseliş hareketleri gösterdiğini ancak şimdi kritik direnç seviyeleriyle karşı karşıya olduğunu söylüyor. Öte yandan geniş çapta takip edilen bir kripto analisti olan Justin Bennett’e göre lider kripto para Bitcoin (BTC) ve öncü altcoin Ethereum (ETH) çıkışlar için hazırlanıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Analist AVAX, LUNA, ETH ve Cosmos İçin Sıradakini Açıkladı!

ETH ve diğer altcoin projelerinde durum

Cred, Bitcoin’in destekten dirence geçerken potansiyel olarak 38.000 ila 40.000 dolar arasında geri çekebileceğini söylüyor. Bitcoin/Dolar, 40.000 dolarlık orta-yüksek alanda çoklu zaman dilimi direncine yaklaşıyor. Tıpkı düşük-orta 30.000 dolarda çok fazla destek çakışması olduğu gibi, orta-yüksek 40.000 dolarda direnç çakışması var. Analiste göre spesifik olarak, 46.000-47.000 dolar, aylık aralığın orta noktasıdır. Son olarak, zaman zaman incelediğimiz yavaş hareket eden trend ölçümlerinin tümü 50.000 dolar civarında kümeleniyor. ETH, 3.050 ila 3.310 dolar seviyesini yeniden test ederken, Cred ayrıca kripto varlığın bu fiyat noktasından ayrıldığı veya bu fiyat noktasından sıçradığı durumlar için potansiyel fiyat hedeflerini de veriyor. Analist diyor ki:

ETH 3.050-3.310 dolara geri çekilirse, günlük zaman diliminde 2.700 dolarda makul bir yüksek düşük alan bulunabilir. Ancak böyle bir geri çekilme seviyesinin devam etmesi için eğilimin çok güçlü olması gerekir. Aksi takdirde gözümüz, test edilmemiş düşük seviye olan 1.900 dolara çekilecek.

Wall Street Şirketi, BTC ve Ethereum İçin Ekim Tahminlerini Açıkladı: Rekor!

Öte yandan analist Bennett’e göre Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) çıkış için hazırlanıyor. Analist Bitcoin’in büyük bir geri dönüşün eşiğinde olduğunu söylüyor. Analist, “Şu anda tersine dönmenin şekillenmesinin birinci adımına sahibiz. Hacim artmaya başladığı için ikinci adıma geçmeden önce burada hacim hakkında da konuşmak istiyorum. Bugün hacmin bu eğilimi kırmaya başladığını görüyoruz” diyor. Bennett, BTC’nin RSI trend çizgisinden kırılmasının, Bitcoin’in ters kırılmasının bir adımı olduğunu söylüyor. Bennett ayrıca önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum için yaklaşan bir çıkış öngörüyor. Analist konu hakkında “ETH çıkışa gidiyor. Teyit etmek için 3.256 dolar üzerinde bir günlük kapanışa ihtiyaç var” görüşünde. Ethereum şu anda Bennett’in ETH için günlük yakın hedefinin hemen altında 3.210.89 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: