Bitcoin

Bu Bitcoin İçin Neyin Habercisi?

single-image

Alınan bilgilere göre balinalar “büyük işlemler” yapıyor. Peki bu durum BTC traderları için ne anlama geliyor? Boğa piyasası mı ayı piyasası mı? Ukrayna, Rusya’nın işgaline direnmeye çalışırken birçok yatırımcının ağzındaki soru bu. Bununla birlikte, Bitcoin traderları, temkinli bir görünüm sürdürürken farklı aktörlerin şu anda ne yaptığına bakmalı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin balinalarından büyük işlemler

Popüler analitik firması Santiment‘ten elde edilen veriler, Bitcoin balinalarının yüksek değerli işlemlerle suları çalkalamakla meşgul olduğunu ve kral kripto paranın 34.700 dolar civarında dibe vurduğunu gösterdi. Dahası, yakın tarihe bakmamız gerekiyor, çünkü 100.000 dolar ve 1 milyon doların üzerindeki işlemler, fiyatların daha önce dibe vurduğu 24 Ocak civarında zirveye ulaştı. 24 Ocak’tan sonraki işlem çılgınlığının, önümüzdeki hafta %15’lik bir ralli izlediğine dikkat çeken balinalar, belki de yakın zamanda benzer bir fiyat artışı bekliyorlar.

Balinalar, Bu 10 Altcoin Projesini Stokluyor!

Bununla birlikte, döviz girişleri ve çıkışları, fiyattaki bu son düşüşün Ocak ayının sonundan ne kadar farklı olduğunu gösterdi. İlginç bir şekilde, 1 Şubat’ta 90.000’den fazla BTC çıkışı görüldü. Bununla birlikte, fiyattaki son düşüş, önemli giriş veya çıkışlara yol açmadı. Bir teori, traderların devam eden savaş nedeniyle panik satış dürtüsüne direnmesidir. Uzman traderlar ve analistler de bunun iyi bir fikir olduğunu düşünüyor. Messari’den Ryan Selkis, Bitcoin’ini satma planı olmadığını açıkça belirtti. Bu arada, Lark Davis ve Raoul Pal, traderlara uzun vadeli bir plan hazırlamalarını ve buna bağlı kalmalarını tavsiye etti. Son olarak, FOMO mutlak bir hayır-hayırdı.

Balinalar Bu Altcoin Projelerini Satarken, Bunları Tutuyor!

BTC tradeları temkinli

Buna ek olarak, dikkatli olmak için pek çok neden var. Bitcoin’in son fiyat hareketi, varlığın daha değişken hale geldiğini ve dünya olayları tarafından daha da kötüleştiğini gösteriyor. Santiment verileri, Bitcoin’in hızının 22 Şubat’ta keskin bir artış gördüğünü ve Rusya’nın Ukrayna‘yı işgal etmesiyle aktivitede büyük bir artış olduğunu ortaya koydu. Bununla birlikte, o zamandan beri, kral kripto paranın hızı düştü, ancak hala büyük ölçüde önceki hız oranlarıyla uyumlu. Yazım zamanında, Bitcoin son 24 saatte %1,51 artarak 39.340 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: