Bitcoin

Yatırımcılar Bu 2 Altcoin Projesini Çöküşte Bile Satmıyor!

single-image

Üst düzey bir kripto analiz firması, piyasadaki son fiyat düşüşüne rağmen trader’ların Cardano (ADA) ve Chainlink’i (LINK) elinde tutmaya devam ettiğini söylüyor. Şirket, bu 2 altcoin projesi için önemli veriler sunuyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

IntoTheBlock:  Düşüşe rağmen yatırımcılar bu altcoin projesinden vazgeçmiyor!

Piyasa istihbarat şirketi IntoTheBlock’tan gelen bir tweet’e göre, akıllı sözleşme platformunun Eylül başında belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolardan yaklaşık %73 düşmesine rağmen ADA yatırımcıları caymadı. IntoTheBlock konuya yönelik şu açıklamalarda bulunuyor:

Fiyat hareketinden bağımsız olarak, Cardano‘nun sahipleri güçlü kalmaya devam ediyor. HODLERS tarafından tutulan bakiye, 1 yıldan fazla tutan adresler, çok yılın en yüksek seviyesinde. Bu HOLDERS, pozisyonlarını 11 Aralık 2019’dan bu yana en büyük bakiye olan 10,12 ADA’ya çıkardı.

Ünlü Yönetici, 3 Altcoin ve Kazandıran Stratejileri Paylaştı!

IntoTheBlock:  Chainlink yatırımcıları LINK’lerini bırakmakta tereddüt ediyor!

Cardano, yazı yazılırken bir hafta önceki fiyatından yaklaşık %17 düşüşle 0,90 dolardan işlem görüyor. IntoTheBlock, Chainlink yatırımcılarının da büyük düşüş trendine rağmen LINK‘lerini bırakmakta tereddüt ettiklerini söylüyor. IntoTheBlock konuya yönelik şu açıklamalarda bulunuyor:

LINK sahiplerinin sayısı sürekli olarak yeni zirvelere ulaşıyor. 279.440 adres bir yıldan fazla bir süredir Chainlink’i elinde tutuyor. Toplam sahip kompozisyonunun %43.9’unu temsil ediyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: