Bitcoin

Analist Bitcoin ve Altcoin Piyasalarını Analiz Etti: İşte Sonuçlar!

single-image

Analist Nicholas Merten, Bitcoin (BTC) başta olmak üzere genel kripto piyasalarının “inanılmaz derecede dayanıklı” olduğunu söylüyor. Analistin bu iddialarının dayandığı temeller Kriptokoin.com’da ele alınıyor.

Bitcoin Bu Emirle Düştü! İşte 5 Dev İsmin Söyledikleri

Bitcoin neden dayanıklı?

Popüler kripto stratejisti Nicholas Merten, Bitcoin (BTC) ve kripto piyasalarının devam eden jeopolitik gerilimlere rağmen hala yükseliş işaretleri verdiğini söylüyor. Yeni bir strateji oturumunda Merten, 511.000 YouTube abonesine, tüm kripto pazarlarının değerlendirmesini yapıyor. Geçen yılki derin geri çekilmelere rağmen Merten, tüm kripto varlıklarının değerlemesinin daha yüksek düşük kurulumlar üzerinde yükselmeye devam ettiğini vurguluyor. Analist şöyle diyor:

Toplam piyasa değerine baktığımızda, Ocak ayından bu yana (2021) alıcıların buraya fiyatlara geldiği ve onları toparlanmadan önce önemli düşükleri dikkate aldıkları tutarlı bir genel aralık gördüğümüzü görebiliyoruz. Temmuz’dan Eylül’e kadar buraya, 2021’in Ocak ayında buraya geri dönmeden önce buraya 65.000 dolara ulaşacağız. Şimdi, alıcıların Ocak ayının ikinci bölümünde (2022) olduğu gibi buraya geldiklerini ve tüm kripto piyasası için bu 1,5 trilyon dolarlık değer aralığında fiyatları satın aldıklarını görüyoruz.

Bitcoin'de Kritik Saatler Başladı: İşte Beklentiler ve Seviyeler!

Kripto piyasaları Merten’in çapraz desteğine saygı duyduğundan analist, sıçramanın Rusya ve Ukrayna arasındaki askeri çatışmanın patlak vermesinden sonra gerçekleştiğinin altını çiziyor. Bitcoin’in sağlamlığına dikkat çekerek şöyle diyor analist:

Batı’nın çoğunu gerçekten, potansiyel olarak korkutan ilk büyük jeopolitik çatışma, Bitcoin’in fiyatını aşağı çekemedi ve bunu Ethereum için yapamadı. Sadece Soğuk Savaş’ta [veya] İkinci Dünya Savaşı’nda yaşadığımız gerilimle karşılaştırılabilecek en büyük makro olaylardan biri Bitcoin’i aşağı çekemedi. Bu, kripto pazarları için inanılmaz derecede esnek bir işaret.

Merten ayrıca önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a daha yakından bakıyor ve ETH’nin 24 Şubat’ta altı aydan fazla bir sürede en büyük işlem hacmini gördüğünü söylüyor:

Dayanıklılığı, buradaki hacmi, Ethereum’da alım satım için aklınızda bulundurun, bu, 2021 yılının Temmuz ayından beri Ethereum için en büyük işlem günüydü… Kısa vadeli grafiğe bakarsanız, çok fazla hacim geliyor. alım tarafında, fiyatları yükselterek 2.600 dolardan güzel bir temel oluşturuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: