Bitcoin

Binance’e Yeni Bir Altcoin Geliyor: Fiyat Pik Yaptı!

single-image

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Astar (ASTR)’ı, 28 Şubat 2022 tarihinde Türkiye saati ile 14:30’da Innovation Zone platformunda listeleyeceğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Astar (ASTR)!

Ünlü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, Astar’ı (ASTR) Innovation Zone’de listeleyecek ve ASTR/BUSD ve ASTR/USDT ticaret çiftleri Türkiye saati ile 14:30’da işlem görecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlanırken borsaya ASTR yatırmaya başlayabilir. ASTR için para çekme işlemleri 01.03.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar, para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler. ASTR Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance‘in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı hatırlatılır.

Astar (ASTR) fiyatı, listeleme haberiyle sert yükseldi ve fiyat pik yaptı. Yazım sırasında kripto paradaki yükseliş eğilimi devam ediyor.

Astar (ASTR) nedir?

Astar Network, Polkadot üzerinde Ethereum Virtual Machine, Web Assembly ve Layer 2 çözümlerini destekleyen çok zincirli bir dApp merkezidir. ASTR, ağın yardımcı programı ve yönetişim tokenidir. ASTR token sahipleri ağ yönetimine katılabilir, işlem ücretlerini ödeyebilir ve tokeni stake ederek ödüller kazanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: