Bitcoin

E-Ticaret Devinden Kripto Para Açıklaması: Tarih de Verildi!

single-image

En büyük e-ticaret platformlarından biri olan eBay, geliştirme hedeflerinin bir parçası olarak milyarlarca dolar hacimli kripto piyasasına girmeye hazırlanıyor. e-Bay’in çekirdek ekosisteminde kripto para birimi tabanlı ödemeler için destek sağlayacağına dair çeşitli söylentiler, büyük medya kuruluşları tarafından onaylanmaya başlandı. eBay CEO’su Jamie Iannone, CNBC ile yaptığı röportajda, firmanın 10 Mart 2022 tarihlerinde kripto paralar hakkında resmi bir açıklama yapabileceğini belirtti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

eBay, kripto para ödemelerine hazırlanıyor

Bir süredir kripto ödeme seçeneğini inceleyen e-ticaret devi eBay, Mart ayında bombayı patlatabilir. CNBC röportajında CEO Jamie Iannone, firmanın gelecekte kripto para ödemelerini kabul edip etmeyeceğine dair şunları söyledi:.

Şu anda kripto para kullanmıyoruz. Ancak firma yeni ödeme seçeneklerini inceliyor ve değerlendiriyor. 10 Mart’ta ödemeler, reklamlar ve odak alanları da dahil olmak üzere tüm bu konuları daha ayrıntılı olarak aydınlatacağız.

E-Ticaret Devinden Kripto Para Açıklaması

Kripto para birimlerinin artan popülaritesi ile dünyanın dört bir yanından firmalar, bunları kullanıcılar için sistemlerine entegre etmenin yollarını arıyor. Yatırımlar, ticaret işlemleri veya günlük gereksinimler için kripto ödemelerini tercih eden yatırımcıların sayısında önemli bir artış oldu. COVID-19 nedeniyle oluşan küresel kapanma, insanları kripto paralara ve Blockchain teknolojisine yönlendirdi. PayPal gibi ödeme platformları, kullanıcılarının çevrimiçi cüzdan çözümleri aracılığıyla kripto para birimleri satın almasına, satmasına ve elinde tutmasına olanak tanıyan lider firmalar.

Z kuşağı en büyük odak noktamız!

Iannone, şirketin yeni ödeme seçeneklerinin daha genç müşterileri çekmeyi amaçladığını ve Z Kuşağının öncelikli odak noktası olduğunu belirtti. Dünyanın en popüler platformlarından biri olan eBay, NFT sektörüyle Mayıs ayında ilgilenmeye başlasa da, kripto ödemelerini kabul etme olasılığı konusunda hevesli değildi. Ancak küresel anketlerin Y ve Z kuşağının kriptolara olan ilgisini ortaya koyması, ünlü ticaret devini bu sektöre çekti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız yakın tarihli gelişmelerde, İngiliz bir hukuk bürosunun belirli altcoin’leri ödemelerde kullanacağını duyurduğunu görmüştük.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: