Genel

Fan token’larda büyük artış: Aynı anda yükseldiler

single-image

Özellikle Türkiye’de çok ciddi bir yatırımcı kitlesi bulunan fan token’lar, dün akşam saatlerinden itibaren ciddi bir yükseliş hareketi başlattı. Oynanan maçlar ve sonuçlardan bağımsız olarak gelişen bu hareket yatırımcılarda da heyecan yarattı.

Yükseliş hareketi Pazartesi sabah saatlerinde de devam ederken, bazı token’lar %100’ü de aşan artış yakaladılar. Yüzlerce coin’in listelendiği Binance borsasında en çok yükselen coin’ler ıralandığında ekranın tamamına yakınını fan token’lar oluşturdu.

Bu yükselişin arkasında herhangi bir haber ya da gelişmenin olmaması da dikkat çekti.

Taraftar token platformu Socios ve Binance’in fan token’ları adeta takım ayırt etmeden aynı anda yükselmeye başladılar.

Binance borsasının anlaştığı Lazio, Santos ve Porto kulüplerinin token’larının yanısıra Socios’un anlaşmalı olduğu takımlar olan Milan, Barcelona, Atletico Madrid, Roma, Juventus ve PSG gibi takımların taraftar token’ları adeta sözleşmiş gibi ciddi fiyat hareketi içine girdiler.

Yükseliş hareketyle birlikte PSG token 15 doları, CITY (Manchester City token’ı) ve Barcelona 10 doları, Santos ve Porto da 4 doları aşmayı başardılar. Atletico Madrid, Milan, Roma ve Juventus’ta da yüzde 25’ten fazla artış meydana geldi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: