Bitcoin

Ama Bu 12 Altcoin ise Uçuyor!

single-image

Geçtiğimiz 24 saat boyunca Bitcoin (BTC) uzun zamandır aşamadığı 40.000 dolar seviyesini aştı ve 43.434 dolara kadar yükseldi. yazım sırasında, yüzde 13’lük bir artış yaşamış gibi görünüyor. Ancak, piyasa değerine göre ilk 100’deki altcoin projelerine baktığımızda 12 tanesi uçuşta gibi görünüyor. Kriptokoin.com olarak en çok yükselenleri aktarıyoruz…

Bitcoin fiyatı artış yaşadı: İşte son gelişmeler

Son 24 saat, bir noktada 6.000 dolardan fazla artarak 44.000 doların üzerine çıktığı için Bitcoin için oldukça değişkendi. Tüm kripto pazarındaki artan fiyat dalgalanmaları, 300 milyon doların üzerinde tasfiyeyle sonuçlandı. Bitcoin’in yüzde 15’lik fiyat artışı, bir yıl içinde en büyük yükselişi oldu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in batı komşusuna karşı başlattığı “özel askeri operasyon” geçtiğimiz hafta finans piyasalarında büyük aksamalara neden oldu.

Bu 11 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar!

Oldukça değişken ve serbest piyasa varlığı olan BTC, günde yaklaşık 5.000 dolar düşerek aylık en düşük seviyesi olan 34.000 doların biraz üzerine çıktı. Bununla birlikte, kripto para birimi ertesi gün, başka hiçbir ülke iki eski Sovyet devleti arasında devam eden savaşa doğrudan dahil olmak istemediği kadar hızlı bir şekilde toparlandı. Varlık birkaç gün boyunca 38.000 dolar civarında kaldığı için BTC için bir konsolidasyon dönemine yol açtı. Ancak dün durum değişti. BTC yukarıda bahsedilen seviyesinden bir düşüş yaşadı, 40.000 doların üzerine çıktı ve 44.000 doların üzerinde 12 günün en yüksek seviyesine tırmanmaya devam etti. Bir günde yüzde 15’ten fazla artış kaydeden Bitcoin, neredeyse yüzde 20 arttığı Şubat 2021’den bu yana en önemli günlük fiyat artışını kaydetti.

Bu 12 altcoin’in fiyatı yükseldi

Çoğu altcoin, çok sayıda tasfiyeye yol açan daha da önemli kazançlar gördü. Verilere göre, geçtiğimiz gün 60.000’den fazla trader tasfiye oldu ve toplam tasfiyeler 300 milyon doların üzerinde. Bu sırada Waves (WAVES) yüzde 38 oranında yükselirken DeFi coin’i THORChain (RUNE) yüzde 23.43 arttı. Terra (LUNA) yüzde 20.46, Theta Network (THETA) yüzde 18.73, Neo (NEO)yüzde 17.33, Fantom (FTM) yüzde 16.35, VeChain (VET) yüzde 16.12, Gala (GALA) yüzde 15.12, Avalanche (AVAX) yüzde 14.79, Kadena (KDA) ise yüzde 14.97 yükseldi. Oasis (ROSE) yüzde 15.49, Monero (XMR) yüzde 14.74 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: