Bitcoin

Bitcoin ve Altcoinler Bu Tarihte Yükselecek!

single-image

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten’e göre altcoin piyasaları bu Mayıs’ta bir “bahar” görebilir. Üst düzey bir kripto analisti olan Merten, Bitcoin (BTC)’e karşı genel altcoin pazar payının önümüzdeki aylarda artacağını da tahmin ediyor. Konunun ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Analistler Açıkladı: Bitcoin İçin Bu Seviyeleri Not Edin!

Mayıs ve Temmuz aylarında bahar mı gelecek ?

Yeni bir videoda popüler kripto analist Nicholas Merten, 511.000 YouTube abonesine, altcoin piyasasının BTC’ye göre değerleme ölçüsünün (veya altcoin hakimiyetinin) bir ralli öncesi modeli oluşturduğunu söylüyor. Merten konu hakkında şöyle konuşuyor:

Altcoin hakimiyeti burada biraz geri çekilirken, hala bu tutarlı direnç aralığını koruyoruz. Burada soru şu: burada %55.5 civarında daha yüksek bir dip noktası oluşturup oluşturamayacağımız. Bu da Ekim’de ve Temmuz’da elde ettiğimiz önemli düşüşten daha yüksek. Önceki direnç çizgisini daha da sağlamlaştırmak artık destektir. Ve bunu elde edersek, sadece Bitcoin’in iyi gittiği yerde değil, Ethereum ve piyasadaki diğer birçok oyuncunun yapabileceği yerlerde Mayıs ve Temmuz aylarında bir bahar yaşayacağımızı düşünüyorum.

Deneyimli Analist, Mart'ta Alınacak 4 Kripto Para Duyurdu!

Bitcoin (BTC) için yüzde 200 yükseliş öngörüyor

Popüler analistin BTC’ye ilişkin tahminleri de önemli. Bitcoin’e gelince, Merten, kral paranın 4 trilyon dolarlık bir piyasa değeri için bastırdığını söylüyor. Analist ayrıca, amiral gemisi kripto varlığının %200’ün üzerinde artacağı konusunda iyimser. Analist şöyle diyor:

Düşüklerden Haziran 2019’da sahip olduğumuz göreceli yüksek seviyeye geri döndüğümüz gibi önceki yükseklerden ve ayrıca bu aralığı tekrar gözden geçirdiğimizde, %392’lik bir fiyat artışı yaşadık. Tek istediğimiz yalnızca daha uzun bir süre için değil, aynı zamanda daha geniş bir zaman diliminde %220’lik bir getiri.

Bu Altcoin Onmilyonluk Yatırım Aldı: Fiyatı Haberle Fırladı!

Öngörülen artış muhafazakar

Merten, dijital varlığın tarihsel performansı göz önüne alındığında, Bitcoin’de öngörülen artışın muhafazakar olduğunu söylüyor. Merten şöyle diyor:

Çoğu döngüde etkin bir şekilde bir patlama tepesi olarak bilinen şeye sahip olduğumuz ve fiyatın inanılmaz derecede hızlı bir şekilde yukarı doğru hareket ettiği ve yine de böyle oynayabileceği düşünüldüğünde, bu oldukça tutucu. Ancak burada fiyatın yükselmesi için zaman veriyoruz. Bu yeşil hat desteğini bir kez daha pekiştirmek ve yapmak anlamına gelir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: