Bitcoin

Altın ve Bu Kripto Paralardan Alın!

single-image

Çok satan Zengin Baba Yoksul Baba kitabının ünlü yazarı Robert Kiyosaki, enflasyondan nasıl kâr elde edileceğine dair bazı tavsiyelerde bulundu. Bitcoin ve altın yatırım stratejisinin bir parçasından bahsetti. Ayrıca Ukrayna hükümetini Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e karşı durduğu için övdü. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Robert Kiyosaki enflasyondan nasıl kâr ediyor?

Yazar ve yatırımcı kimliğiyle tanınan Robert Kiyosaki, 1.8 milyon Twitter takipçisine enflasyondan nasıl kâr sağlayacaklarını anlattı. Zengin Baba Yoksul Baba, Kiyosaki ve Sharon Lechter tarafından ortaklaşa yazılan 1997 tarihli bir kitap. Altı yılı aşkın bir süredir New York Times En Çok Satanlar Listesi’nde yer almaktadır. Kitabın 32 milyondan fazla kopyası 109’dan fazla ülkede 51’den fazla dilde satıldı. Kiyosaki ise yakın tarihli bir tweet’te şu çarpıcı açıklamalara yer verdi:

Enflasyondan nasıl kar elde edilir. Biden enflasyon istiyor. Teksas ve N. Dakota petrolüne yatırım yaparak suç eylemlerine karşı çıkıyorum. Utah’ta bir altın madeni satın aldım. Teksas dairelerine, evlerine yatırım yapmak. Altın, gümüş, Bitcoin tasarrufu… Bir kapitalist gibi yatırım yapın.

Yatırım Efsanesi: Altın ve Bunlardan Alın!

Kiyosaki daha önce birkaç kez enflasyon konusunda uyarmıştı. Başkan Joe Biden’ı, yönetimini ve Fed’i doları yok etmekle suçluyor. Geçen yıl, yakın bir depresyon konusunda da uyarılarda bulundu. Kasım ayında, enflasyonla ilgili endişeler arttıkça benzer şekilde daha fazla altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum, kiralık emlak ve petrol satın aldığını söyledi.

Altın ve Bitcoin hakkında Rusya-Ukrayna savaşı üzerine Kiyosaki’nin düşünceleri

Ünlü yazar, geçtiğimiz günlerde Rusya-Ukrayna savaşından da birkaç kez söz etmişti. Geçen hafta bir tweet’te şu açıklamalara yer verdi:

Putin’in başı belada. Ukrayna Devlet Başkanı Zelensky, Putin’e karşı savaşıyor. İnsanlara savaşmaları için ilham veriyor.

Bitcoin, SHIB ve Altcoin'leri Etkileyen 2 Önemli Haber Geldi

Bir takip tweet’inde şunları ekledi:

Bitcoin, Putin’e meydan okuyor. Bitcoin ve kriptoya gidelim. Tiranlara karşı durun ve direnin.

Ukrayna hükümeti, 26 Şubat’ta kripto para birimi bağışlarını kabul etmeye başladı. Blockchain analitik platformu Elliptic’e göre, Ukrayna hükümeti ve Ukrayna ordusuna destek sağlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluş, Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmeye başlamasından bu yana yaklaşık 60 milyon dolarlık kripto bağış topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: