Bitcoin

Bitcoin ve Ethereum Bu Diplere Gidiyor!

single-image

Kripto traderı Michaël van de Poppe, Doğu Avrupa’daki mevcut savaşın en büyük kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) yeni diplere çekebileceğini söylüyor. BTC’de 38.000 dolar, ETH’de 2.000 dolara dikkat çekiliyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Michael van de Poppe’dan Bitcoin analizi

Yeni bir videoda analist, 165.000 YouTube abonesine Ukrayna ve Rusya arasındaki çatışmanın borsaları, enflasyon oranlarını ve ayrıca altın, Bitcoin fiyatlarını etkileyen ekonomik belirsizliklere neden olduğunu söylüyor. Poppe, bu aşamada BTC’nin fiyatında önemli ölçüde düşüş görüldüğünü, bunun sebebinin ise panik olduğunu belirtiyor. Traderların kısa vadeli ve dürtüsel davrandığını, piyasanın da bunu yansıttığını söylüyor.

Bitcoin Bu Diplerde Yüzebilir!

Van de Poppe, mevcut düşüşün Bitcoin’in fiyatı ile gerçek değeri arasında bir boşluk yarattığını ve bunun kriptoda bullish olanlar için bir fırsat olabileceğini söylüyor. Bununla birlikte, BTC’nin hala 30.000 dolar civarında yeni bir düşük seviye görebileceğini söylüyor. BTC’nin şu anda insanların varlıktan vazgeçtiği için değer kaybı yaşadığını, ancak fiyat ve temel büyüme arasında farkın iyice açıldığına dikkat çekiyor. Michael van de Poppe, bunun “ağır fırsatlar yarattığını” söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Biraz daha düşersek ve bu bölgenin tamamını 38.000 ila 39.500 dolar arasında kaybedersek, likiditeyi kesinlikle düşük seviyenin altına alacağız. Geri dönüşü görmek istediğiniz yer burası oluyor. Bu, daha geniş bir zaman diliminde yükseliş sapması elde ettiğiniz zamandır. Ayrıca genel olarak tersine dönüşün gerçekleştiği zamandır. Şu anda piyasalar biraz daha düzeltme yapıyor.

Analist: Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Seviyeler Geliyor!

Van de Poppe: Altcoin’ler Ethereum’dan etkileniyor

Van de Poppe, altcoin’lerin, potansiyel olarak ETH 2.000 dolara ulaşana kadar onları daha da aşağı çekebilecek yoğun satış baskısına sahip olduğunu söylüyor. Uzman, altcoin’lere bakıldığında altcoin’lerin yükselişe ilgisi olmadığının görüldüğünü savunuyor. ETH’ye bakıldığında düşük bir zirvenin yapıldığı sonucuna varılabileceğini söyleyen analiste göre ETH’de düşük seviyeler, hatta 2.000 dolar test edilebilir. Ancak, bunun düşük seviyelerden coin alma fırsatı yarattığı belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: