Bitcoin

Ünlü CEO, Kritik Bitcoin Tahmini Yaptı: Bu Seviyeyle Korunacağız!

single-image

Celsius Network CEO’su, 35 bin doların altındaki son düşüşüne rağmen amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin (BTC)’de hala oldukça iyimser hislerle yükselişte. Yakın zamanda, kredi platformu Celsius Network’ün kurucu ortağı, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin (BTC) hakkındaki en son düşüncelerini paylaştı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ünlü CEO Bitcoin (BTC) için hala çok iyimser görünüyor

24 Şubat’ta Kitco News sunucusu David Lin ile yaptığı röportajda Celsius CEO’su Aleex Mashinsky, fiyatın Rusya‘nın Ukrayna’yı işgal ettiği haberine yanıt verdiği için Bitcoin (BTC)’in 30.000 dolar civarında güçlü bir destek bulduğunu iddia etti. Küresel çatışmanın muhtemelen yatırımcıları korkuttuğunu ve Bitcoin (BTC)’in ani fiyat düşüşünün temelinde olduğunu söyledi. Ancak CEO Mashinsky, BTC fiyatının toparlanacağından ve önceki seviyelerden daha da yükseğe çıkacağından emindi. Aldığımız son bilgilere göre ünlü CEO Mashinsky  BTC fiyatı konusunda, “Evet, bence bu [Rusya-Ukrayna] çatışması için en dip nokta burası. 30.000 dolar seviyesinde çok güçlü bir desteğimiz var… Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe çıkacağız” dedi.

Altın ve Bu Kripto Paralardan Alın!

Ünlü CEO Mashinsky, Bitcoin (BTC)’in geçen haftaki fiyat düşüşünün kripto para piyasalarından aşırı kaldıraç ve aşırı genişleyen yatırımcılardan kurtulmaya hizmet ettiğini savundu. “Dışarı çıkmak” isteyen kripto para traderlarının çoğunun düşüşte silindiğini ve fiyat indiriminden yararlanmaya hazır alıcıları geride bıraktığını iddia etti.

Analist: Kaldıraç kullananlar dışarı itildi

Ünlü CEO Mashinsky konu hakkında yaptığı açıklamalarda şunları ifade etti:

Kaldıraç kullanan tüm insanlar dışarı atıldı. Kötü haberi göz önünde bulundurarak çıkmak isteyen tüm traderlar şimdiden satıldı. Kripto para, insanların düşündüğü kadar kaldıraca sahip değil. Bu insanlar sattığında, yalnızca alıcılar kalır ve fiyatlar burada yükselir.

Bitcoin Bu Diplerde Yüzebilir!

Mashinsky, sabit kapasite arzı ve zamana bağlı kıtlığı da dahil olmak üzere Bitcoin’in güçlü temellerini yineledi. Artan taleple birlikte kıtlığın, daha fazla kullanıcı kripto varlığı benimsedikçe Bitcoin fiyatının artacağını tahmin edilebilir hale getirdiğinden bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: