Bitcoin

Dogecoin ve Bitcoin Bu Seviyelere Kayıyor!

single-image

Bitcoin fiyatı, Rusya ve Ukrayna’nın anlaşmaya varamamasının ardından 8 Mart’ta bir haftanın en düşük seviyesinden toparlandı. Böylece alıcılar, mevcut ayı bayrağı formasyonunun alt trend çizgisinin hemen üstüne girdi. Diğer yandan, Dogecoin fiyatı istikrarlı bir şekilde aşağı yönlü fiyat ivmesini sürdürüyor. Analist Jonathan Morgan’e göre, mevcut destek seviyeleri tutulamazsa 30 bin dolar veya 0,09 dolarlık Dogecoin görülebilir. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Dogecoin, ralli öncesinde 0,09 doları ziyaret edebilir

Dogecoin’in fiyatı son 300 günden bu yana düşüşte. En son negatif baskı, Dogecoin fiyatını hacim profili en ince noktasına gelene kadar son yüksek hacimli bölge olan 0.12 doların altına getirdi. Aşağıdaki yüksek hacimli düğüm, 0,08 – 0,09 dolar fiyat aralığına kadar görünmez. Fiyat boş bir hacim profiline girdiğinde, istenen davranış hızlı hareket etmesidir. Bir yüksek hacimli düğümden diğerine, fiyat aktivitesi bir boşluk gibi emilir. Analiste göre bu veriler, fiyata bağlı olarak 0,12 ila 0,09 dolar arasında herhangi bir zamanda bir flaş çöküşü olabileceğini gösteriyor.

Öte yandan bazı aşırı fiyatlar, daha güçlü bir ortalamaya dönüşe işaret edebilir. Örneğin haftalık mum ve haftalık Tenkan-Sen, Dogecoin fiyatındaki önemli boşluklarla ayrılıyor. Ek olarak, DOGE, Kijun-Sen’den maksimum ortalamasına yakın bir mesafeye taşındı. Bir yükseliş dönüşünde, öngörülen direnç bölgesi 0.22 dolar.

Bitcoin fiyatı sadece son destek bölgesini koruyor

Cumartesi günü, Bitcoin fiyatı bir İdeal Ayı Ichimoku Breakout’u doğruladı ve bu tür bir girişin 4 Aralık 2021’den beri ilk kez onaylandığını gösteriyor. Bu short giriş biçimi genellikle büyük miktarda açığa satış baskısına ve ardından satış baskısına neden oluyor. Ayılar ise BTC’yi aşağı itmeyi başaramadı veya istemiyor.

Günlük grafikte, mevcut ayı bayrağının 38.000 dolardaki alt kısmı, Bitcoin için kalan tek destek seviyesi. 38.000 dolar destek olarak kalamazsa, analiste göre Bitcoin’in fiyatı 30.000 ila 30.500 dolar arasındaki bir sonraki Fibonacci genişleme seviyesiyle tehdit edilecek. Bu çarpıcı bir ayı tuzağı olabilir. Bitcoin fiyatı geçen Pazartesi günkü performansı tekrar ederse, bunun yerine İdeal Boğa Ichimoku Breakout’a dönüşecek ve muhtemelen 38.000 ila 40.000 dolar alanı içinde önemli sayıda açığa satış satıcısı yakalayacak. Ortaya çıkan ralli, bir sonraki 50.000 dolarlık bölgeyi test etmek için Bitcoin’i geri getirebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: