Bitcoin

Bitcoin (BTC)’in Her Adımını Bilen Analist: BTC Satmayın! Çünkü…

single-image

Efsanevi trader Peter Brandt, Twitter aracılığıyla “Z kuşağına” hayat tavsiyesi verdi ve Bitcoin (BTC)’de, hisse senetlerinde ve sağlam şirketlerde aylık tasarruf yapmanın öneminden bahsetti. Dünya potansiyel olarak daha fazla belirsizlik dönemine girerken, Brandt’in genç nesillere mesajı sadece “elinizde tutun” idi.

Gelirinizi Bitcoin satın almaya ayırın

Eski finansal sistem ticaretinde onlarca yıllık deneyime sahip olan Peter Brandt, “Z kuşağına” piyasayı bir “hobi” olarak düşünmelerini tavsiye ediyor. Bu anlamda onlara “iyi bir iş bulmalarını”, “tutumlu” olmalarını, iş imkânı sağlayacak bir alanda diploma almalarını ve sağlam varlıklarda daha düşük fiyatlar umarak piyasada aktif kalmalarını tavsiye etti. Efsanevi trader, genç nesillere öğrenci borcundan kaçınmalarını tavsiye ederken şunları söyledi:

Üniversite diploması almak büyük oranda abartılıyor. Yetenekli bir şekilde ticarete girmek oldukça meşru bir kariyer yoludur.

5 Analist: Bitcoin İçin Önümüzdeki 48 Saat İçinde Bunları Bekleyin!

Brandt, bir bütün olarak kripto pazarının konumunun bazen tartışmalı olabileceğini belirtti. “Bence kripto paralar hala kanıtlanmadı” diyen Brandt, yatırımcıların “shitcoin’lerden” ve “jpg’ler” olarak nitelendirdiği NFT’lerden uzak kalması gerektiğini tavsiye ediyor. Brandt, yatırımcılarının gelirlerinin bir kısmını BTC’yi elinde tutmaya ve fiyat düşüşleri sırasında satın almaya devam etmeye ayırması gerektiğini de düşünüyor.

Brandt: Pozisyon açmak bir fikir değildir

Brandt, elinde uzun süredir Bitcoin tutanlara yönelik olduğu düşünülen bir açıklamada da bulundu. “Bir pozisyon bir fikir değildir. Bir görüşün (güçlü olsa bile) bir pozisyonda tezahür etmesine gerek yoktur. Birinin fikrinin tersi bir pozisyona sahip olmak mümkündür,” ifadelerini kullandı. Z ve Y kuşağının bu konuda ne düşündüğünü merak ettiğini belirtti.

Haftalık Bitcoin Tahmini Çıktı

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere BTC’nin 2018’deki çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden Brandt, geçtiğimiz günlerde önde gelen kripto paranın yakında bir ralliyi ateşleyebilecek “ilgi çekici” bir teknik formasyon oluşturduğunu söyledi. Yatırımcı ayrıca alternatif kripto varlıkları satın almak için BTC’yi tasfiye etmemeyi tavsiye etti. BTC, yazım sırasında yüzde 0.3’lük bir düşüş ile 39.086 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: