Bitcoin

Bitcoin ve FTM Bu Diplere Gidiyor!

single-image

Bitcoin’in 40 bin dolar üzerindeki sürekli başarısızlığı, kripto analistlerini sıradaki destek seviyelerini bulmaya zorluyor. Altcoin kâhini olarak bilinen bir Twitter analisti, güncel analizlerinde Fantom ve Bitcoin için dip seviyelerini belirledi.

Altcoin kâhini, Bitcoin üzerindeki düşüş beklentisini yükseltti

Tanınmış bir kripto analisti ve yatırımcısına göre Bitcoin (BTC) ve akıllı sözleşme platformu Fantom, ciddi olumsuz risklerle (FTM) karşı karşıya. Capo lakaplı Twitter analisti, Bitcoin ile başlayarak, 247.700 Twitter takipçisine, Bitcoin’in kısa bir süre 40.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmasına rağmen negatif yapısının bozulmadan kaldığını söylüyor:

BTC. 40.000 doların üzerindeki fiyat artışına rağmen, 33.000 ila 45.000 dolar arasında kalıyor. Ayı yapısı hala bozulmamış. Ana direnç seviyeleri: 45.000 – 46.000 dolar. Ana hedef: Ana hedef 21.000 – 23.000 dolar.

Yazım sırasında, Bitcoin 39 bin doların altında işlem görüyordu. BTC, Capo’nun ana hedefine hareket ederse değerinin %40’ından fazlasını kaybedebilir.

Analist tarihi bir destek seviyesini paylaşıyor

2018 ayı piyasasının dip noktasından 2021 boğa piyasası zirvesine kadar ölçüldüğünde, Capo’nun Bitcoin için yaklaşık 23.000 dolarlık aşağı yönlü hedefi, %38.20 Fibonacci seviyesine karşılık geliyor. Analist BTC için sonra tarihsel geri çekilme seviyelerini yorumluyor:

(Yukarıdaki Bitcoin grafiği) C dalgası, burada A dalgasının 1: 1’idir ve 2018’in en düşük seviyelerinden (3.200 dolar) 2021’in en yüksek seviyelerine (69.000 dolar) yükselişin %38.20’lik geri çekilmesini yansıtır.

Korkutan Bitcoin Modeli

Fantom’da bu seviyelere belirleyici olacak

Sırada, akıllı sözleşmelere sahip ölçeklenebilir bir Blockchain olan Fantom’a ele alıyoruz. Kripto para birimi 2 doların altında işlem gördüğü sürece, Capo önümüzdeki aylarda FTM için kasvetli bir durum görüyor.

Bu bir FTM güncellemesi. Hedefler ayarlandı. İlk hedef 0,60 dolar. (oradan sıçrama bekleniyor). İkinci hedef: 0,20 dolar (yalnızca 2 dolar seviyesi geri alınmazsa).

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin sektörden ayrılacağını duyurması Yearn.Finance (YFI), Solidly (SOLID) ve Fantom (FTM) fiyatlarını olumsuz etkilemişti. FTM, bu haberin ardından 1,4 dolar kritik desteğini kaybettikten sonra 1.20 dolar bölgesinde işlem görüyor. Capo’ya göre sıradaki destek sevyeleri 0,60 dolar ve ardından 0,20 dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: