Bitcoin

Bu 4 Altcoin Yatırımlık! Alıyorum…

single-image

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, piyasa değeri ile ilk sırada yer alan Bitcoin (BTC)’in yerini hiçbir kripto paranın alacağına inanmıyor. Ancak, çeşitli altcoin projelerinde potansiyel gördüğünü söyleyerek bunları açıklıyor. İşte detaylar…

Kevin O’Leary: Bitcoin’in geçileceğini sanmıyorum

Stansberry Research ile yaptığı yeni röportaja göre O’Leary, kripto paralar konusunda uzun vadede yükseliş eğiliminde. Milyarder, bunun arkasındaki sebebi, madenciliği yapılacak gittikçe daha az BTC olması ve kıt bir hale gelmesine bağlıyor. O’Leary’nin tam ifadeleri ise şu şekilde:

Büyükbaba kripto paranın (BTC) asla geçileceğini sanmıyorum. Bence madencilik daha da zorlaşmaya devam edecek ve daha da kıtlaşacak. Benim için emlak gibidir. Bana göre BTC, AAA ofis gayrimenkulü. Coin’lerimi sonsuza kadar tutuyorum. Benim varsayımım, yenilmezse en azından zaman içindeki endeks performansıyla eşleşeceği yönünde.

O’Leary, Bitcoin’in diğer varlık sınıflarına kıyasla hala nispeten önemsiz olduğunu, ancak yeni düzenlemeler yürürlüğe girdikçe bunun değişebileceğini söylüyor. Bitcoin’e yatırım yapmış olan bireysel yatırımcılar “harika” olsa da bunların aslında hiçbir şey olmadığını belirtiyor. “Aslında, Bitcoin bir trilyon dolardan daha az, bu da varlıklar bağlamında hiçbir şey değil. Bu nasıl değişecek? Değişimin tek yolu düzenleme almamızdır,” ifadelerini kullanıyor. Yani kurumların BTC ve altcoin satın almalarına izin verilmesi için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) ve düzenleyicilerin yönetmesine ihtiyaç olduğunu belirtiyor.

Milyarder, özellikle layer-2 altcoin projelerine dikkat çekti

Bitcoin’i en iyi kripto varlığı olarak görmesine rağmen milyarder, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Ethereum rakipleri olan Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC) ve Helium’da (HNT) yatırım potansiyeli gördüğünü söylüyor.  Milyarder isim, bu altcoin’lere yönelik aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Blockchain üzerindeki işlemlerin hızını yüz kat artıracak Solana gibi üretkenlik araçlarının çok fazla potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Satın almak istiyorum. Avalanche’ta yaşananları seviyorum. Helium projesinde yapılanları da seviyorum, hatta yatırımım da var. Bu farklı özelliklerin çoğunu seviyorum. Ethereum’daki gas ücretlerini azaltmak için işlemleri bir araya getiren bir diğer ağ olan Polygon da var. Bunların hepsi iyi fikirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: