Bitcoin

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Bitcoin (BTC)’nin Sıradaki 2 Seviyesi

single-image

Bir kripto trade uzmanı, Bitcoin (BTC)’nin 45.000 dolar, hatta 50.000 doları tekrar ziyaret etme yolunda olduğunu söylüyor.

Ali Martinez’e göre Bitcoin, bu seviyeleri ziyaret etme hazırlığında

Bitcoin (BTC), son birkaç gündür daha önce kırmızıda işlem gördükten sonra 20 Nisan Çarşamba günü yeşilde işlem görmeye başladı. Lider kripto varlığın kayda değer toparlanması, piyasa uzmanlarının 38.000 doların altındaki bir çöküşün Bitcoin’in 32.000 dolara ve hatta 30.000 dolar eşiğinin altına düşmesine neden olabileceğinden korktuğu için kripto para biriminin kritik 40.000 dolar seviyelerinin üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Kripto para biriminin şu anki fiyatı 41.000 doların biraz üzerinde seyrederken, popüler kripto trade uzmanı Ali Martinez, varlığın günlük 40.800 doların üzerinde kapanışını takiben, BTC’nin 45.000 doları tekrar ziyaret etme hazırlığında olduğunu ve hatta yakın gelecekte 50.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor:

BTC, 40,8 bin doların üzerinde bir günlük kapanış gerçekleştirdi ve 45 bin doları, hatta 50 bin doları tekrar ziyaret etme yolunda.

Bitcoin
Bitcoin grafiği / Kaynak: Ali Martinez

Kripto traderı ve analisti Ali Martinez daha önce şunları söylemişti:

Bitcoin, paralel bir kanalın alt sınırında işlem görürken, TD Sequential günlük grafikte bir satın alma sinyali veriyor. BTC’nin 45 bin dolara, hatta 50 bin dolara yükselme şansı için 40,8 bin doları aşması gerekiyor. 39,4 bin doların altında kapanış, yükseliş tezini geçersiz kılabilir ve 30 bin dolara düşüşle sonuçlanabilir.

Daha önce Kriptokoin.com olarak bu makalede de bildirdiğimiz üzere TD Sequential indikatörünün 25’ten fazla sinyali doğru çıktı.

Michaël van de Poppe: En önemli alan 40,5 bin dolar civarındaki bölge

Bu arada, diğer bir analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’in şu anda yükseliş eğiliminde olduğuna ve en az bir ile iki hafta daha yüksek seviyede devam edeceğine inanıyor. Analist, şunları söylüyor:

Benim için dayanmam gereken en önemli alan, hala 40,5 bin dolar civarındaki bölge. Eğer seviyeyi kaybedersek ve kendimizi 39.300 dolara doğru çekersek, kısa vadeli bir sıçrama arayabiliriz. Muhtemelen sıçramayı 40.500 dolardan kısa tutmak için 37 bin doların altına inmesi gerekiyor.

Bitcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: