Bitcoin

BTC, Solana, AVAX ve LUNA İçin Bu Seviyeler Geliyor!

single-image

Inmortal adlı popüler kripto analisti Ethereum (ETH) rakibi bir altcoin olan Solana (SOL) için uzun vadeli fiyat hedefini açıklıyor. Analist ayrıca Avalanche (AVAX) ve Terra (LUNA) fiyatında dalgalanmalar olacağını tahmin ediyor.

Solana, AVAX ve LUNA’da boğa sinyali

Piyasada geniş kitleler tarafından takip edilen Inmortal kullanıcı adlı kripto analisti, Twitter takipçileri ile 3 popüler altcoin için fiyat tahminlerini paylaştı. Inmortal, merkezi olmayan finans ödeme ağı LUNA’nın yaklaşık 80 dolarlık desteğe saygı duyduktan sonra üç haneli rakamlara geri dönmesini beklediğini belirtiyor. LUNA yazım sırasında 94,91 dolardan işlem görüyor. Analistin LUNA hakkındaki yorumu ise şöyle:

LUNA göz açıp kapayıncaya kadar 100 dolar olacak.

Inmortal, diğer Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche konusunda da yükselişte olduğunu açıklıyor. Kripto trader’ına göre Avalanche muhtemelen LUNA’nın ayak izlerini takip edecek. Solana (SOL)’ya gelince, kripto stratejisti akıllı sözleşme platformunun potansiyel olarak mevcut 107 dolarlık fiyatının yüzde 830’un üzerine çıkabileceğine inanıyor. Analist, SOL’u 100 dolarken alan birinin bin doların üzerinde satabileceğini ifade ediyor.

Bitcoin’de hangi seviyeler izlenmeli?

Bitcoin fiyatını inceleyen kripto stratejisti, BTC’nin 40.000 dolarlık kilit fiyat seviyesini geri kazandıktan sonra bu hafta ralli yapmasını beklediğini söyledi. Inmortal bu hafta için, haftalık açıklığın geri alınması üzerine BTC pozisyonlarını uzatmak gerektiğini, fiyat bunu başaramazsa, kısa pozisyona geçeceğini belirtiyor. Analiste göre, BTC 40.000 doların altında işlem görürken hafta sonu Bitcoin’i açığa çıkaranlar şimdi kapana kısılmış durumda ve kayıplarını azaltmak için büyük olasılıkla BTC satın almak zorunda kalacaklar.

Kriptokoin.com olarak daha önce belirttiğimiz üzere Bitcoin’i açığa satış yapan trader’lar, bir borsadan BTC ödünç alır ve belirli bir fiyattan satarlar. Fiyatların düşeceğini ve böylece borçlu oldukları BTC’yi daha düşük fiyatlarla geri ödeyerek kar elde edebileceklerini umarlar. Fiyat onların eğilimlerine karşı hareket ederse, borsaya geri ödeme yapmak için BTC’yi daha yüksek fiyatlardan satın almak zorunda kalırlar ve bu da ralliyi destekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: