Bitcoin

Bitcoin Mi? Bu Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor

single-image

Abra CEO’su ve eski Goldman Sachs analisti Bill Barhydt, yakın tarihli bir röportajda, lider kripto Bitcoin, lider altcoin Ethreum ve bazı altcoin projeleri hakkında görüşlerini paylaşıyor.

Bill Barhydt: Bence lider altcoin patlama için olgunlaştı

Abra, bazılarının ‘Kripto Robinhood’ olarak etiketlediği bir trade platformu. Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, verdiği röportajda, Bitcoin (BTC), Ethreum (ETH) ve bazı altcoin projeleri hakkında görüşlerini açıklıyor.

Bill Barhydt, Bitcoin’den ziyade lider altcoin Ethereum konusunda çok iyimser. Bill Barhydt, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin, bir yıl içinde 40.000 dolarlık bir fiyat seviyesine ulaşmak için 10x’lik bir koşuya başlayabileceğine inandığını söylüyor. Ünlü CEO, görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

Bence Ethereum patlama için olgunlaştı. Bitcoin’den bile daha kısa vadeli yükselişi var. NFT’ler, merkezi olmayan finans (DeFi) ve play-to-earn gibi alanlarda çok fazla kullanım alanı sunuyor.

altcoin

Lider altcoin Ethereum, yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre günlük bazda %1,25 kayıpla 3 bin doların hemen altında işlem görüyordu. Ethereum, mevcut durumda, bundan yaklaşık 5 ay önce görmüş olduğu 4.900 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden %40 uzakta bulunuyor.

Projelerin başarısını sağlayan en önemli şey ne?

Başka bir Abra Capital Management fonu, yatırımcıların erken dönem altcoin projelerini satın alma imkanı sunuyor. Kriptokoin.com haberlerinde de belirttiğimiz üzere Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) gibi altcoin projeleri geçen yıl yükselerek, Bitcoin’in genel piyasa payının azalmasına neden oldu. Bill Barhydt, bu projeleri için şunları söylüyor:

Bu projelerin başarısını sağlayan en önemli şey, altında yatan teknoloji ve ağlarının gücü. İlk token’lerin hangi sorunları çözmeye çalıştığını ve rakiplerine karşı nasıl biriktiklerini araştırıyoruz.

altcoin

Bunlara ek olarak Abra’nın tohum fonu, erken aşama kripto girişimlerine yatırım yapıyor. “Sahip olduğumuz en büyük fırsatlardan biri, projeleri çok çok erken görmemizdir” diyen ünlü CEO’ya göre, gerçekten heyecan duyulan bazı şirketlerde pozisyon almak mantıklı ve her şey alanın iyi koruyucuları olmakla ilgili.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: