Genel

LUNA’da saatler içinde 2.8 milyon dolar kaybetti

single-image

Ünlü İngiliz Youtuber ve rapçi KSI da LUNA’daki büyük fiyat çöküşünde portföy eritti. Gerçek adı JJ Olatunji olan 28 yaşındaki KSI, 24 saatte LUNA’ya yaptığı yatırımın yüzde 97’sini kaybetti.

2.8 milyon dolardan 1000 dolara

Düşüşte 2.8 milyon dolarlık alım yapan ünlü ismin portföyü, kripto paranın değer kaybetmeye devam etmesi sonucu, 1000 dolara kadar eridi.

“Para önemli değil”

Twitter’da yaptığı paylaşımlarda yaşadığı para kaybına üzülmediğini ifade eden KSI, “Zamanında çok para da kazandım çok para da kaybettim. Depresyona da girdim ama daha sonra paranın önemli olmadığını anladım. Kendime benim için neyin önemli olduğunu sordum. Cevap; ailem, arkadaşlarım ve sağlığımdı. Paraya o kadar odaklanmıştım ki benim için önemli olan şeyleri, yavaş yavaş yok ediyordum. Kriptoda çok şey öğrendim. Ondan önce ruh gibiydim ve şimdi her zamankinden daha mutluyum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Peter Brandt, düşüşler için “Sonun başlangıcı” dedi

Geçen ay 120 dolardan işlem gören LUNA, yüzde 99’un üzerinde bir değer kaybıyla 0.0035 dolara düştü. LUNA’daki düşüş ve UST’nin bir türlü 1 dolarlık seviyeye ulaşamaması, kripto para piyasasının genelini etkiledi ve daha fazla satışı tetikledi.

KSI, Youtube kariyerinin yanı sıra müzik ve boks maçlarıyla milyonlar kazandı. Mirror’a göre, KSI’ın serveti 25 milyon doların üzerinde.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: