Bitcoin

BTC, Altın ve Bu Coinlerden Alın!

single-image

“Kişisel finans kitabı ‘Rich Dad, Poor Dad’ yazarı Robert Kiyosaki, kripto piyasası çöküşünde fırsatlar görüyor ve Bitcoin (BTC)’de dip satın almak istiyor. “Çöküşler, zengin olmak için en iyi zamanlardır” diyen Kiyosaki, yatırımcılara her zamanki gibi altın, BTC ve bazı altcoin projelerinin alınmasını tavsiye ediyor.

Uzmana göre, Bitcoin de altın gibi iyi bir enflasyon koruması

Bitcoin, birçok uzman ve yatırımcının Bitcoin’in bir sonraki nereye gideceği konusunda belirsiz olduğu çalkantılı bir pazarın ortasında 30.000 doları yeniden ele geçirirken, önde gelen bir yatırımcı daha fazla Bitcoin satın almakla ilgileniyor. Ancak yalnızca belirli bir fiyat seviyesinde.

Altın

Kişisel finans kitabı ‘Rich Dad, Poor Dad’ yazarı Robert Kiyosaki, kripto piyasasındaki mevcut durum hakkındaki düşüncelerini Twitter hesabından paylaştı. Bir Bitcoin savunucusu olan Kiyosaki, kripto para birimini altın gibi enflasyona karşı bir korunma olarak görüyor ve aynı zamanda merkezi olmayan özellikleri için ona değer veriyor.

Robert Kiyosaki Bitcoin’i bu fiyattan almayı planlıyor

Finans yazarı, Bitcoin’in fiyatının düşmesinin iyi bir haber olduğunu ve Bitcoin’in başlangıçta 20.000 dolara düştükten sonra dibe vurmasını beklediği 17.000 dolar civarındaki düşüşü satın almak için beklemeye hazır olduğunu belirtiyor:

Harika haber. Önceki Tweetlerde belirtildiği gibi Bitcoin’in 20 bin dolara düşmesini bekliyorum. Ardından, 17 bin dolar olabilecek dip testi bekleyeceğim. Dibin içeride olduğunu öğrendiğimde kamyonu yedeklerim. Çöküşler zengin olmak için en iyi zamanlardır.

Özellikle Robert Kiyosaki, “çöküşler zengin olmak için en iyi zaman” olduğunu vurgulayarak Bitcoin’in çöküşten sonra toparlanmasını bekliyor. Zengin Baba Yoksul Baba yazarı, Ocak ayında “BTC 20 bin doları test ettiğinde” daha fazla Bitcoin alacağını söylemişti.

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in kazanacağını söylüyor

Robert Kiyosaki, haftanın başlarında, neden Bitcoin’in kazanacağına inandığını açıkladı. Bunun nedeni olarak, Amerika’nın 3 yardakçı tarafından yönetildiğine inandığını söyledi ve Başkan Joe Biden’in üç yardakçıdan ilki olduğunu ekledi. Robert Kiyosaki’ye göre, ikinci yardakçı Hazine Bakanı Janet Yellen ve üçüncü yardakçı Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell. Her fırsatta altın alınmasını söyleyen tanınmış yazar, “3 Stooge’a değil Bitcoin’e güveniyorum” diyor:

Robert Kiyosaki’nin Joe Biden yönetimine, Wall Street’e ve Federal Rezerv’e yönelik eleştirisi, ilk kez bu tür yorumlarda bulunmuyor. Uzun süredir yatırımcılara altın, Bitcoin, Ethereum ve Solan satın almalarını tavsiye ediyor. Bu tavsiyeleri için Kriptokoin.com’un bu makalesine göz atabilirsiniz.

Bu ayın başlarında, tanınmış yazar tarihteki en büyük balonun patlayacağını tahmin etti. Wall Street’te ve Federal Rezerv’de iktidarda olanlar için ‘hırsız’ sıfatını kullandı. Ayrıca Robert Kiyosaki, hiperenflasyon ve umutsuzluğu öngörerek yatırımcılara altın, gümüş gibi değerli metalleri ve Bitcoin gibi dijital para birimlerini stoklamalarını tavsiye ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: