Bitcoin

Bitcoin, Ripple ve Ethereum: Haftaya Beklenen Bunlar! 

single-image

Kripto para analisti Sahana Vibhute, belirsiz piyasa hareketlerinin ortasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) grafiklerini inceliyor ve beklenen seviyeleri belirliyor. Sahana Vibhute’nin analizlerini okuyucularımız için hazırladık.  

Bitcoin (BTC) analizi

Daha önce belirttiğim gibi, fiyat ölü kedi sıçrama modelini takip ettiğinden Bitcoin fiyatı yine daha düşük desteğe doğru akmaya devam edebilir. Dump, LUNA fiyat rallisi tarafından körükleniyor gibi görünüyor ve bu nedenle piyasa koşulları yerleştiğinde, BTC fiyatı 28.000 dolara yakın alt desteğe çarparak toparlanabilir.

BTC

Bununla birlikte, azalan bir trend olasılığını hafifletmek için BTC fiyatı, gelecek haftanın trade’inin başlangıcına kadar konsolide olabilir, ancak hafif azalan bir trendi koruyabilir. Şu anda, direnç 31.000 dolar civarında, destek ise 27.000 dolar civarında ve bu nedenle fiyat, pivot seviyelerinin kırıldığı yönde akabilir.

Ethereum (ETH) analizi

Ethereum fiyatı 2.000 doların üzerindeki seviyeleri geri kazanırken, BTC fiyatı rahatça 30.000 doların üzerinde kaldı. Kriptokoin.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere 1.800 doların altındaki seviyelere ulaştıktan sonra fiyat, bir süre konsolide olduğu 1.900 doların üzerindeki pozisyonunu hızla geri aldı.

Ripple

Bununla birlikte, son 2.100 doların üzerindeki sıçramadan sonra bile, fiyat, 1.973 ile 1.928 dolar arasındaki pivot bölgelerin hemen üzerinde konsolide olmaya devam ediyor. Bu nedenle, ETH fiyatı 1.973 dolara ulaşmadan önce dönerse, bir süre pivot bölgelerde gezindikten sonra önemli bir yükseliş gerçekleşebilir ve 1.800 dolara kadar düşebilir.

Ripple (XRP) analizi

Ripple (XRP) fiyatı, kripto alanındaki son türbülansın ortasında ağır bir şekilde boşaldı ve 0,34 doların altına düştü. Bununla birlikte, fiyat 0,42 dolardan gerekli seviyelere ulaştı ve 0,45 dolara doğru önemli bir yükseliş eğilimini sürdürdü, ancak hızla önceki seviyelere geri döndü.

Ripple

Bununla birlikte, XRP fiyatı 0,42 dolardan ağır bir şekilde düşmeye başladı ve şu anda 0,4 dolar pozisyonunu da kaybetmenin eşiğinde. XRP fiyatı şu anda sırasıyla 0,42 ve 0,39 dolarda direnç ve destek arasında gidip geliyor ve her iki yönde de bir fiyat hareketi ilgili trendleri ateşleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: