Bitcoin

Önümüzdeki Haftalarda Bu 8’ini İzleyin!

single-image

Yakın geçmişte altcoin fiyatları, kripto para birimi alanındaki volatilite nedeniyle aşırı düşüş gösterdi. Genellikle, tarihsel verilerin gösterdiklerine göre, en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) yüzde 1 düşerse, altcoin’ler yüzde 10 düşme eğilimindedir. Bu nedenle şimdi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH’sinin) yüzde 60’tan fazla altında olduğunda, büyük altcoin’ler en yüksek seviyelerinden yüzde 90’ın üzerinde oranlarda geride kalıyor. Bu nedenle, kimine göre, mevcut durum iyi bir satın alım fırsatı sunabilir.

Altcoin fiyatları için daha derin düşüşler mi geliyor?

Şu anda, Bitcoin ve altcoin’lerin çoğunluğu oldukça değişken görünüyor ve bu nedenle aşağıya doğru büyük bir düşüş hissiyatı gözüküyor. LUNA/UST krizinden hemen önce düşüş trendini ateşleyen altcoin endeksi, birkaç gündür düşük destek seviyelerini test ediyordu, ancak mevcut düşüş fiyatı destek bölgesinin altına sürükledi. Bu nedenle şu an, ünlü bir analist olan il Capo Of Crypto’ya göre, altcoin’lerin çoğu yüzde 20 ile yüzde 25 oranında daha azalabilir.

Bu nedenle, uzmanlara göre altcoin’lerin çoğu yüzde 25 daha düşmeye hazırlanırken, indirimli fiyatlarla birikim yapmak için oldukça iyi bir zaman olabilir. Bununla birlikte, ETH fiyatının biraz sıçraması bekleniyor ve bu da altcoin’lerde önemli bir ivmeye neden olabilir. Öte yandan, bu tokenların alt destekten güçlü bir toparlanma başlatması durumunda, Sahana Vibhute gibi uzmanlar, güçlü bir yükseliş eğilimine girilebileceğini savunuyor.

Hangi altcoin’ler izlenmeli?

Uzmana göre, bu nedenle, önümüzdeki zamanlarda yakından izlenecek altcoin’ler Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Ripple (XRP), Avalanche (AVAX), Fantom (FTM), Apecoin (APE), Decentraland (MANA), The SandBox (SAND) olarak görülebiliyor. Bu sırada, büyük piyasa değerine sahip altcoin’lerin çoğu hafif düşülerle kırmızı tahtadayken Polkadot (DOY) yüzde 7 arttı. Bitcoin, 30.000 dolara yakın işlem görüyor.

80.000 Bitcoin, Binance ve Bu Borsaya Gitti! Ne Olacak?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin, kendisini düşük seviyelere getiren son büyük volatilitenin ardından 30.000 dolar seviyesinin hemen altında ve çevresinde sakinleşti. Çoğu altcoin, Polkadot, Bitcoin Cash ve Monero gibi birkaç istisna dışında günlük ölçekte oldukça durgun.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: