Bitcoin

Deneyimli CEO, Bitcoin ve Bu Altcoinlerde Ralli Bekliyor! 

single-image

Kripto paraların fiyatları, fırtınanın en kötüsünün geçip geçmediği veya fiyatların daha da düşebileceği konusunda yatırımcıların kafalarını karıştırdı. Bir kripto yöneticisi, yılın ikinci yarısında Bitcoin ve bazı altcoin’lerde güçlü bir toparlanmanın söz konusu olabileceğini düşünüyor.

“Bitcoin ve altcoin piyasası yılın ikinci yarısında toparlanacak”

PolySign CEO’su Jack McDonald, kripto piyasalarında en kötünün geride kalmış olabileceğini ve yatırımcıların önümüzdeki aylarda güçlü bir toparlanma bekleyebileceğini söylüyor. Bitcoin, Ethereum, Cardano, Solana ve diğer kripto para birimlerinin düşen fiyatlarının, daha geniş piyasalarla artan bir korelasyonla “riskli, risksiz varlıklar” olarak görülmelerinden kaynaklandığını belirtiyor.

Kriptokoin.com haberlerinden takip ettiğiniz üzere kripto piyasaları, Bitcoin’in milyarlarca doların tasfiye edilerek 28.000 dolara düşmesiyle büyük bir satış gördü. Fiyatlardaki düşüş, TerraUSD’nin (UST) dolar sabitini kaybetmesi ve ardından LUNA’nın “ölmesi” ile daha da kötüleşti.

Bitcoin

Jack McDonald, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin enflasyona karşı bir korunma olduğu anlatısının değiştiğini de sözlerine ekliyor ve kripto piyasaları ile büyük ölçüde Avrupa’daki savaşın körüklediği borsa arasındaki artan korelasyona değiniyor.

Piyasaların dibe vurduğuna dair artan inançlar nedeniyle kurumsal çıkarların arttığını da belirten Jack McDonald, yılın ikinci yarısının büyük bir kripto para toparlanmasının habercisi olacağını iddia ediyor. Deneyimli CEO, “Hodler’ların sabit kalacağını düşünüyorum. Bence uzaya gelecek gerçek para, piyasa düşüşünü uzun vadede gerçek bir fırsat olarak görüyor ve ben çok iyimserim” diyor.

Yeni ürünleri piyasaya sürmek için kaostan yararlanmak!

Kripto firmaları, mevcut durumu toplulukları için yeni ürünlerle test etmek amacıyla fiyatlardaki durgunluktan yararlanıyor. Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev, Permissionless konferansında şirketin, kullanıcılara özel anahtarları üzerinde tam kontrol sağlayacak, gözetim altında olmayan bir kripto cüzdanı yayınlamanın eşiğinde olduğunu açıkladı. Açıklama, şirketin ilk kripto para cüzdanının piyasaya sürülmesinin duyurulmasından ancak bir ay sonra geliyor.

CNBC ile yaptığı röportajda Tenev, “İnsanlar ne zaman kriptonun bittiğini düşünürse, insanlar yeni ürünler geliştirir. Aslında şimdi inşa etmek için en iyi zaman” değerlendirmesini yapıyor. Tenev ayrıca, uzaydaki önde gelen ürünlerin büyük ölçüde kripto kışında inşa edildiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: