Bitcoin

Bitcoin, Ripple ve ETH: Balinalar Bu Seviyelere Oynuyor!

single-image

26 Mayıs’ta Bitcoin (BTC)’in 28.100 dolar seviyelerine kadar inmesi yükseliş tezini geçersiz kılıyor. Kripto para piyasasındaki yatırımcılar için bu durum korku ve tedirginlikle karşılanıyor. Bitcoin, Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP), daha aşağı yönlü fiyat hareketi yaşayabilir.

Bitcoin fiyatı yüzde 30 yükselebilecek mi?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Bitcoin’in 41.300 dolar ve 39.700 dolar seviyelerindeki fiyat hareketleri yükseliş sinyali olarak görünüyordu. Görünüşe göre akıllı para, yatırımcıları long pozisyon açmaya teşvik etmek için BTC fiyatını bu seviyede tutuyor. Artık karşıt yükseliş üçgeni geçersiz olduğuna göre, sıradaki hedef bir tahmin oyunudur. Piyasadaki ayılar açgözlü olmaktan kaçınmalı ve tekniklerden potansiyel hedefleri göstermesi için daha fazla zaman ayırmalıdır.

Bitcoin, Ripple ve ETH: Balinalar Bu Seviyelere Oynuyor!

Düşüş trendinin geçersiz kılınması için şuan 32.630 dolar seviyesinin geçilmesi gerekiyor. Bu seviye aşılırsa, boğaların BTC fiyatını 38 bin dolara kadar çıkarmak için yeterli güce sahip olması gerekir ve bu durumun, mevcut Bitcoin fiyatından yaklaşık yüzde 30’luk bir artışla sonuçlanması gerekir.

BTC fiyatı konsolide olurken, ETH ise düşüş yaşamaya devam ediyor

Ethereum fiyatı hala 2 bin dolarlık bölgenin altına düşüyor. Ayılar geçen haftaki düşüş tezinde belirtilen teknikleri takip ettiğinden, ETH fiyatı şu anda 1756 dolardan işlem görüyor. Ayılar fiyatı aşağı ittiğinden, Ethereum fiyatı önümüzdeki günlerde muhtemelen 1400 dolara düşecek. Bu, Ethereum fiyatı düşerken, Bitcoin’in değerini koruduğu son birkaç yıldaki ilk kripto sezonu. Bu nedenlerden dolayı, yatırımcılar arasında korku duygusu tüm zamanların en yüksek seviyesinde görünüyor. Göreceli Güç Endeksi, alıcıların destek seviyesini resmen kırdı ve bu da Ethereum fiyatı için düşüş tahminlerini arttırdı

Ethereum fiyat düşüşü geçersizliği şimdi 2,480 doların üzerinde. Boğalar bu alanı kırabilirse, ETH fiyat düşüş trendi geçersiz olabilir. Boğalar, mevcut Ethereum fiyatından yaklaşık yüzde 75 artışla sonuçlanan 3000 dolarlık bir ETH fiyatını güvenle hedefleyebilir.

Ripple (XRP) fiyatı yakından takip edilmeli

Ripple (XRP), kripto para piyasasındaki yatırımcıları en çok hayal kırıklığına uğratan kripto para birimlerinden biri olarak görülüyor. Bu hafta, Ripple fiyatı konsolidatif bir üçgen modelinden ayrıldı ve XRP fiyatının 0,38 doları yeninden test etmesine neden oldu. Yine de analistler, XRP ile SEC arasındaki yaklaşan dava öncesinde alternatif bir yükseliş senaryosu tahmin etmenin yollarını arıyorlar.

Bitcoin, Ripple ve ETH: Balinalar Bu Seviyelere Oynuyor!

XRP fiyatı, önümüzdeki günlerde değişken yapısını sürdürebilir. İki güç arasındaki uzun süredir devam eden anlaşmazlık, muhtemelen XRP fiyatının 1,00 dolar ve ötesine ulaşmasını engelleyen tek şey. Dolar maliyeti ortalama yaklaşımı, uzun vadeli makro hedefleri hedefleyen XRP yatırımcıları için hala uygun bir strateji olarak görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: