Bitcoin

Bitcoin ve Bu 13 Altcoin’e Sahibim! Satmayacağım

single-image

Rock grubu Kiss’in baş şarkıcısı Gene Simmons, Bitcoin (BTC) ve 13 altcoin’e sahip olduğunu açıkladı. Ayrıca, kripto para birimi piyasasının gerilemesinden bu yana hiç satmadığını açıkladı. Yani Gene Simmons, ciddi bir “hodler” çıkmış durumda. İşte detaylar…

Gene Simmons, Bitcoin ve altcoin’lerini satmıyor

Gene Simmons, bir hodler olduğunu ve kripto piyasasının gerilemesinden bu yana 14 kripto para biriminden hiçbirini satmadığını bir kez daha doğruladı. Simmons, İsrail doğumlu Amerikalı bir müzisyen, şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve yapımcıdır. Baş solist ve gitarist Paul Stanley ile birlikte kurduğu rock grubu Kiss’in solisti, basçısı ve baş şarkıcısıydı. IMDB’ye göre, Simmons 121 kez filmlerde ve TV’de yer aldı. Çarşamba günü bir hodler olduğunu tweetledi. Ayrıca şunları ekledi:

Düşüşten bu yana tek bir pozisyon satmadım. Ben geleceğe inanıyorum. Yakın gelecek.

Bugün Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Bunun ardından attığı bir tweet’inde Litecoin (LTC) ve diğer 13 kripto para birimine sahip olduğunu söyledi. Simmons Çarşamba günü hangi kripto paralara sahip olduğunu açıklamazken, geçen yıl Şubat ayında Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), XRP ve Cardano (ADA) sahibi olduğunu söyledi.

Simmons, Cardano sevgisini dile getirmişti

O sırada Cardano’yu sevdiğini çünkü fiyatının 1 dolardan düşük olduğunu söyledi. Böylece herkesin yatırım yapabileceğini belirtti. Şarkıcı, Bitcoin’in karşılaştırıldığında pahalı olduğunu aktardı. Bu nedenle “çoğu insanın erişiminin ötesinde” olduğunu söyledi. Bununla birlikte, yatırımcıların herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaları gerektiğini vurguladı ve şunları tavsiye etti:

Tabii ki araştırma yapmak her zaman sizin elinizde.

Altcoin Kâhini: Bitcoin Düşerken Sadece O Altcoin Sıçrayacak!

Mayıs ayında verdiği bir röportajda Simmons, kendisini en çok kripto para birimini düşünürken bulduğunu söyledi. Simmons, kripto paraların gerçekten çığır açan bir alan olduğuna inanıyor. Simmons, röportajda aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Evet, bu bir oyun değiştirici. Ciddi bir şekilde bu alanın içerisindeyim. Çok iyi yaptım. Hükümetler, bildiğiniz gibi artık ihtiyaç duyduklarında para basıyorlar. Dolayısıyla enflasyon giderek büyüyor.”

Bu 4 Altcoin Daha Fazla Düşebilir

Simmons, evini kripto para karşılığında satışa çıkardı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Şubat ayında Simmons, 13,5 milyon dolarlık Las Vegas’taki evini satışa çıkardı. Alıcıların Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Uniswap, Polkadot ve Aave dahil olmak üzere kripto para birimleri ile ödeme yapabileceğini söyledi. Simmons ayrıca geçtiğimiz günlerde aşağıdaki ifadeleri kullandı:

En başından beri kripto para biriminin açık sözlü bir savunucusuyum. Bu paranın geleceği ve ilgilenen taraflara mülkü satın almak için kripto para birimi kullanma seçeneği sunmak mantıklı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: