Bitcoin

Bitcoin 69 Bin Doları Ne Zaman Kıracak?

single-image

Dünyanın en büyük kripto para borsasının CEO’suna göre, Bitcoin, en son kripto piyasası bozgununun ardından önümüzdeki iki yıl boyunca tarihi zirvesi olan 69.000 doların altında kalabilir. İşte detaylar…

Binance CEO’su: BTC’de geri dönüş zaman alabilir

Binance CEO’su Changpeng Zhao; son zamanlarda gösterilen volatiliteye rağmen kripto para birimi endüstrisinin hala büyüdüğüne inanmakta. Ayrıca, bir sonraki Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinin bir süre sonra gelebileceğini söyledi. Ancak, pazarın zirvesinde kurulan bazı şirketlerin ileride zor zamanlar geçirebileceğini söyledi. The Guardian’a konuşan Zhao, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi hakkında bazı ilginç yorumlar yaptı. CEO ayrıca kimsenin Bitcoin’in geleceğini tahmin edemeyeceği konusunda uyardı. Bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesinin iki yıl kadar sürebileceğini belirtti. CEO, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bence tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68 bin dolardan 20 bin dolara bu fiyat düşüşü göz önüne alındığında, geri dönmesi muhtemelen biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay veya birkaç yıl sürecek.

Dev Tahminci: Bitcoin Birkaç Gün İçinde Bu Diplerde Olacak!

Zhao, mevcut Bitcoin fiyatının hiç de fena olmadığını düşünmekte. Ancak 20.000 dolar aralığının nispeten düşük olduğunu kabul etti. Yine de 2018 veya 2019’da insanlara Bitcoin’in 2022’de 20.000 dolara ulaşabileceği söylense çok mutlu olacaklarını açıkladı.

Sıradaki Bitcoin zirvesi hangi seviyelerde?

Bir sonraki Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesinin ne zaman olacağı tam olarak net değil. Ancak, analistler zirvenin ne olabileceği konusunda güçlü tahminler yapıyorlar. Birçok kişi coin’in 420.000 dolar civarında işlem göreceğine inanmakta. Bir kripto yatırımcısı olan Proof of Steve de aynı şeyi söyledi.

Bitcoin 69.000 dolara ulaştığından, bir sonraki hedefin sadece 420.000 dolar olabileceği benim için açık. Arası yok. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Cuma Bitcoin İçin Büyük Gün: İşte Beklenen Rakamlar!

Başka bir kripto meraklısı DrNick, bir sonraki zirvenin 4.20.000 dolar civarında olup olmayacağını merak etti. Benzer şekilde, başka bir meraklı Rssi, 69 bin dolarlık zirveye dayalı olarak 420 bin dolarlık bir Bitcoin zirvesi öngördü. “BTC zirvesi 69 bin dolardı. Bir sonraki döngü zirvesi açıkçası 420 bin dolar olacak,” dedi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, yükselen enflasyonla bağlantılı borsa düşüşleri ve merkez bankalarının faiz artışlarını takip eden çeşitli faktörlerden etkilendi. Yazım sırasında BTC, yüzde 1.7’lik bir artış ile 20.589 dolardan el değiştiriyor. Kripto para, 7 günde yüzde 8.6 düştü. Bu sırada Ethereum (ETH), yüzde 1.7’lik bir yükseliş ile 1.100 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: