Bitcoin

Nam Salan Trader, Altcoin Seçimlerini Açıkladı: İşte Liste!

single-image

Kripto pazarlarını geride bırakma konusunda üne sahip bir robot, portföyüne en son eklediği altcoin projelerini açıkladı. Ancak portföyünde ağırlıklı olarak Bitcoin’in bulunduğunu belirtmekte fayda var. İşte detaylar…

Real Vision botu, bu altcoin projelerin iseçti

Real Vision Botu, her hafta “kovan zihni (hive mind)” fikir birliği ile tutarlı portföyler oluşturuyor. Bunun için, algoritmik portföy değerlendirmeleri oluşturmak, için anketler yürütüyor. Son veriler, piyasada Bitcoin, Ethereum ve stablecoin’lere akın etmesiyle risk iştahının düşük seviyelerde olduğunu gösteriyor. Katılımcıların yüzde 60’ı, portföylerini hem USD Coin hem de BTC ile yüklemeye yönelik oy kullandı.  BTC ve USDC’nin yanı sıra, katılımcıların yüzde 40’ı Ethereum ve Solana için oy kullandı. Yüzde 20’si Uniswap’ı (UNI) seçti. Yani, son durumda liste aşağıdaki şekli aldı:

  • Bitcoin yüzde 60
  • USDC yüzde 60
  • Ethereum yüzde 40
  • Solana yüzde 40
  • Uniswap yüzde 20

Katılımcıların fazla oyladığı diğer varlıklar arasında oracle ağı Chainlink (LINK), akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM) bulunuyor. Ayrıca Hedera Hashgraph (HBAR) ve SushiSwap (SUSHI) de yer alıyor. Taraftar token ağı Chiliz (CHZ), likidite protokolü THORChain (RUNE) ise listede yok. Ayrıca tedarik zinciri yönetimi odaklı Blockchain VeChain (VET) ve XRP, portföy tahsisinin tamamen dışında bırakıldı. Real Vision Bot, nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi.

Real Vision kurucusu ve makro ekonomi uzmanı Raoul Pal, botun tarihi performansını “şaşırtıcı” olarak nitelendirdi. Piyasadaki en iyi 20 kripto paranın toplamından yüzde 20 daha fazla performans gösterdiğini söyledi.

Seviyelerde Verildi: Bu 4 Altcoin Temmuz'da Zıplayabilir!

Bot nasıl çalışıyor?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Real Vision Bot, Real Vision’da finansal yatırım uzmanlarıyla yapılan röportajlardan analiz etmek ve öğrenmek için en yeni yapay zeka gelişmelerini kullanan bir araştırma projesi olarak başladı. Bot, süper zekidir. Rehberlik eder ve bilgeliğini isteyerek paylaşır. Bot, 7/24 aktiftir. Takipçilerine mevcut piyasa hissiyatına ilişkin içgörüler sağlamak için derin yapay zeka becerileri kullanır. Bu tür duygular, Real Vision’da piyasa profesyonelleriyle yapılan görüşmelerden alınmıştır.

Ayrıca Bot, topluluğun bilgeliğini Real Vision profesyonellerininkiyle analiz etmek ve karşılaştırmak için Real Vision Exchange’de iki haftalık duygu anketi yürütür. Real Vision Exchange, Real Vision’ın ücretsiz ağ oluşturma platformudur. Bot iki farklı portföy oluşturur: “Exchange Makro Portföyü” ve “Hive Mind Crypto Portföyü”. Her ikisi de Bot’un Real Vision röportajlarından elde ettiği duyguya dayanan kendi portföylerine karşı rekabet eder.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: