Genel

Binance 13 Bitcoin paritesinde işlem ücreti almayacak

single-image

Dünyanın en büyük borsası olarak bilinen Binance, müşteriler adına önemli bir adım attı ve Bitcoin’in 13 paritesinde 8 Temmuz TSİ 17’den itibaren işlem ücretlerini sıfırladığını açıkladı. İçinde Türk lirasının da olduğu Bitcoin pariteleri ise şu şekilde:

“BTC/AUD, BTC/BIDR, BTC/BRL, BTC/BUSD, BTC/EUR, BTC/GBP, BTC/RUB, BTC/TRY, BTC/TUSD, BTC/UAH, BTC/USDC, BTC/USDP, BTC/USDT”

Binance 8 Temmuz’da başlayacak olan kampanyanın, bir sonraki açıklamaya kadar süreceğini duyurdu ve bu konuda bitiş tarihi vermedi.

Binance US mesajı vermişti

Binance son dönemde birçok konuda takdirleri toplamaya devam ediyor. Borsa, kripto para sektörünün kriz yaşadığı bir dönemde birçok borsa çalışan sayısında ya da işe alımlarda azaltmaya giderken, hiçbir işe son verme uygulaması yapmayacağını ve hatta alımları da sürdüreceğini belirtmişti. Sıfır komisyon hamlesini de ilk olarak Haziran ayı sonunda borsanın ABD kolu olan Binance US yapmıştı.

Borsa, Bitcoin ile USDT, USDC ve BUSD işlemlerindeki komisyon ücretlerini sıfıra indirmiş ve Coinbase ile Robinhood gibi rakiplerine önemli bir çalım atmıştı.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: