Bitcoin

Analist Bitcoin, Ethereum ve LINK İçin Sıradakini Açıkladı!

single-image

Bitcoin yatay fiyat hareketlerinden kurtulmak üzere. Geçen haftadan bu yana neredeyse %10 kazanmasının yanı sırada, Chainlink’in %8, Ethereum’un %17 kazanımları dikkat çekiyor. Bu 3 kripto için, Altcoin Sherpa lakaplı bir Twitter analisti fiyat tahminlerini güncelledi.

Analist Bitcoin, Ethereum, ve Chainlink için sıradaki seviyeleri tahmin ediyor

Piyasalar hafta sonuna doğru temkinli bir şekilde ilerliyor. En büyük kripto para birimleri geçen haftadan bu yana çift haneli değer kazandı. Altcoin Sherpa lakaplı bir Twitter analistine göre, Bitcoin 20.300 dolarlık bölgeyi geri alabilirse, bir sonraki adım olarak 21.600 dolar olacak. Sherpa dün Twitter’dan şunları söylemişti:

Benim bakış açıma göre, daha fazla kazanç elde edilmeden önce bu 20.300 dolarlık alanın yeniden alınması gerekiyor. Bir sonraki hedef 21.600 dolar olacak.

Analist bu tahmininde isabetliydi. Bitcoin dün 20.600 dolara ulaştıktan sonra 7 Temmuz’da bu ay ilk defa 20.900 doları aştı. Yazım sırasında 20,878.64 dolardan işlem görüyor.

Analist, LINK’in yatay hareketlerinin ralliye işaret ettiğini söylüyor

Analist ardından merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) göz atıyor. LINK bir süredir piyasa geneli eşliğinde yatay hareket ediyordu. Buna göre Sherpa, konsolidasyonun, yatırımcıların gelecekteki bir ralli beklentisiyle çantalarını doldurduğunun bir işareti olduğuna dikkat çekiyor. Analist Temmuz’da Twiiter’dan şunları söyledi:

Sanırım bu bana kişisel olarak birikiyor gibi görünüyor. Bence bu, bir hareketten önceki birkaç hafta boyunca etrafta dolaşmaya devam ediyor. Bir sonraki hamlenin gücü, ne kadar uzun süre biriktiğine bağlı olacaktır. Doğrama ne kadar uzun olursa, hamle o kadar güçlü olur.

LINK fiyatı şu anda son 24 saate göre %8 değer kazandı. Bu esnada 6.5 doların hemen üzerinde işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, Ethereum’un Bitcoin karşısında neler yaptığına bakıyor

ETH/BTC paritesi, grafik gurusunun son analizleri. Analist özellikle, ETH’de negatif kalsa da, direnç seviyesinin 0.07008 BTC (veya 1.416 dolar) civarında 200 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) gibi göründüğünü iddia ediyor. Daha kısa zaman dilimleri, 200 günlük EMA’nın bir kez daha direnç olarak hizmet ettiğini gösteriyor. Ancak analiste göre daha yüksek zaman dilimleri hala iyi görünmüyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Ethereum geliştiricileri merge için önemli bir aşamayı tamamladı. Böylece, halka açık test ağı Sepolia üzerinde sondan ikinci büyük Merge denemesi başarılı. Sonuç olarak, Ethereum bu aşamayla PoS’a geçişinin önünü açtı. ETH fiyatı şu anda geçen haftaya göre %20 yeşilde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: