Bitcoin

Önümüzdeki Haftalarda Bu 2 Altcoin Pik Yapabilir!

single-image

Tanınan bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve 2 altcoin için önümüzdeki haftalarda daha yüksek seviyeleri göreceğimizi söylüyor.

Michael van de Poppe’ye göre 2 altcoin ralli için hazır

615.500 Twitter takipçisi olan analist Michael van de Poppe’ye göre, 2022’ye inişli çıkışlı bir başlangıçtan sonra, üç kripto para birimi önümüzdeki iki ay içinde fırlayacak. Analist, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Fantom’da (FTM) ralli bekliyor. En son tweet’lerinde analist şunlardan bahsetti:

Önümüzdeki dört ila sekiz hafta içinde, Bitcoin’i 28.000 dolar, Ethereum’u 1.500 dolar veya daha fazla ve FTM’yi 0.45 ila 0.55 dolar arasında görmeyi bekliyorum. Yaz aylarında rahatlama bekliyorum.

Analist, 22.000 dolardan önce Bitcoin fiyatının bu seviyeyi test etmesini bekliyor

Van de Poppe, Bitcoin’in 22.000 dolarlık direnci kırmadan ve 28.000 dolarlık hedefine ilerlemeden önce muhtemelen 20.500 dolar civarında desteği yeniden test edeceğini tahmin ediyor. Bu tahmin için analist, aşağıdaki teknik grafiği şöyle yorumluyor:

Olası bir Bitcoin durumu (gerçekten gerçekleşmesi gerekmiyor). 21.900 dolar direnci, 20.500 dolar ve 21.100 dolar destek olarak hareket ediyor. Alt sınırlarda 28.000 dolara doğru salınım uzunlarını hevesle inceliyorum.

Yazım sırasında Bitcoin fiyatı 21,253.21 dolarda işlem görüyor. Geçen haftaya göre %10’den fazla değer kazandı. Son 24 saat içinde 21,877.14 dolarlık yerel zirveyi kaydetti.

Van de Poppe, Ethereum’u da yakından takip ediyor

Altcoin analisti Ethereum ile ilgili olarak, 1.500 dolarlık hedef fiyatına ulaşmak için bir yükseliş bekliyor. Poppe’ni ETH analizleri şunlardı:

ETH iyi bir ilk adım attı. 1500 dolarlık bölge için çalışmalarımıza devam etmemiz uzun sürmeyecek (çünkü arada büyük boşluklar var). Short’lar artık yavaş yavaş kaldırılıyor. Ancak eziyet hala kademeli.

Analist: Bu 2 Altcoin Pik Yapabilir

Ethereum şu anda 1,179.65 dolardan işlem görüyor. Bitcoin ile birlikte bu haftada %10’un üzerinde değer kazandılar. Ethereum bu esnada 1,228.77 dolarlık yerel zirveyi kaydetti.

Analistin radarındaki bir diğer altcoin FTM oldu

Sırada Ethereum rakibi FTM var. Poppe, yükseliş trendine devam etmeden önce FTM fiyatının kısa bir düşüş göreceğini tahmin ediyor. Analiste göre FTM fiyatı 0,265 doların ardından 0,30 doların üzerinde hazırlanacak:

Önümüzdeki haftalarda, FTM’nin 0,265 doları test etmesini bekliyorum. Bu, 0,32 dolara ve belki de 0,45-0,55 dolara doğru ilerlemeye yol açacak.

Analist: Bu 2 Altcoin Pik Yapabilir

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Bitcoin’in ikinci yarı performansı hakkında analistler şimdilik iyimser. Bloomberg analisti Mike McGlone, yakın tarihli analizlerinde bu beklentiyi ele aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: