Bitcoin

Wall Street Kurdu: Bitcoin’in Yanında Tercihim Bu Altcoin!

single-image

Orijinal Wolf of Wall Street, Jordan Belfort, Bitcoin’in (BTC) beklentilerinin ötesinde performans gösterdiğini söylüyor. Öte yandan, lider altcoin Ethereum (ETH) için olumlu yorumlarını da aktardı. İşte detaylar…

Bitcoin sıfıra gitmiyor

The Wolf of Wall Street filmine ilham veren borsacı Jordan Belfort, Yahoo Finance’in Crypto Mile ile ilgili yeni bir röportajında, çoğu kripto paranın hayranı olmadığını söylüyor.  Kripto paralardan gerçekten nefret ettiği zamanlarda, Bitcoin’in sıfıra gitmesi konusunda yanıldığını aktardı. Belfort, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Kripto paralardan gerçekten nefret ettiğim zamanlarda, 2017’de kripto hakkında söylediğim her şeyin arkasındayım. Tek bir şey dışında. Bitcoin’in sıfıra gitmesi konusunda yanılmışım.

Bu Listeye Dikkat: Türkler O Altcoin'lerin Peşinde!

Belfort’a göre kripto paraların var olması için iyi bir neden yoktu

2018’de Belfort, para kazanma planı dışında kripto paraların var olması için “iyi bir neden” olmadığını söyledi. Bugün, kuruş hisse senedi traderı, Bitcoin’in uzun vadeli sağlam bir oyun olduğuna inanıyor. Belfort, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bence şu anki sorun Bitcoin’e bakmanız. 12 aylık veya 24 aylık bir vadede görüş almamanız. Makul bir şansla, 24 aylık bir görüş alırsanız, neredeyse kesinlikle para kazanacağınızı düşünüyorum. Belki de değil. Ama bence üç, dört, beş yıllık bir görüş alırsanız şok olurum. Para kazanmadı çünkü temellerin gerçekten güçlü olduğuna inanıyorum. Sınırlı bir arz var ve enflasyon devam edip gittiğinden, zamanın bir noktasında Bitcoin ile daha çok bir mağaza değeri gibi ve daha az büyüme hissesi gibi ticaret yapmaya başladığı yeterli olgunluk olacak.

Analist, Bu 6 Altcoin İçin Tahminler Yaptı

“Wall Street Kurdu”, lider altcoin projesini övdü

Belfort, Bitcoin ile birlikte uzun vadeli yatırım için ikinci tercihinin lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) olduğunu söylüyor. Yazım sırasında Bitcoin 21.237 dolardan işlem görürken, Ethereum 1.370 dolardan el değiştiriyor. Bu sırada Ethereum’un yaşadığı elverişli piyasa durumu, Merge güncellemesinin raporlarını takip ediyor. Ekibin The Merge’in çok beklenen lansmanını test etme çabalarının bir parçası olarak, Ethereum’un Shadow Fork 9’u 14 Temmuz’da yayına girdi.

Dokuzuncu shadow fork, 6 Temmuz’da Proof-of-Stake’e başarıyla geçiş yapan Sepolia hard fork test ağı tarafından getirilen güncellemelerin ve sürümlerin fizibilitesini değerlendirdi. Shadow fork, bu güncellemelerin “daha yoğun bir ağ üzerinde test edilmesine izin verdi. ” Yol haritasında belirtildiği gibi, Ethereum geliştirme ekibi kripto topluluğundan bu yılın Eylül ayında tam Birleşmeyi beklemesini istiyor. Ancak, iç sorunlar ve öngörülemeyen koşullar nedeniyle bu tarihte bir değişiklik olması olası değildir. Goerli test ağının son test aşamasını barındırması bekleniyor. Bu 11 Ağustos için planlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Adblock test (Why?)

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: