Bitcoin

Kraken’den Bu Kripto Para İçin Çılgın Tahmin: 15x!

single-image

Kripto para borsası Kraken’daki analistler, en iyi kripto para birimi olan Bitcoin’in uzun vadede nereye gidebileceğini belirlemek için tarihi fiyat hareketine bakmakta. İşte detaylar…

Kraken’daki analistler, Bitcoin için 15x yükseliş bekliyor

Kraken Intelligence’ın yeni bir raporu, Bitcoin’in 200 haftalık hareketli ortalamasını bir “kristal küre” olarak kullanıyor. Özellikle Kraken, BTC’nin geçmişteki 200 haftalık hareketli ortalamasına göre işlem gördüğü oranlara bakıyor. BTC şu anda yaklaşık 21.498 dolar olan 200 haftalık hareketli ortalamasına yakın işlem görüyor. Kraken’den alınan bir grafik, Bitcoin’in fiyatının daha önce 200 haftalık hareketli ortalamasının altına düştüğünü gösteriyor. Bu sırada büyük rallilerin sıklıkla gerçekleştiğini ifade ediyor.

Bitcoin, Kraken analistlerinin tarihsel aralıkta olduğunu söylediği 200 haftalık hareketli ortalamasının 10 katı ile 15 katı arasında bir kez daha tırmanırsa, bu, gelecekteki fiyat aralığının 214.985 ila 322.478 dolar arasında olacağı anlamına gelir.

Kraken Intelligence, verileri için çok uzaklaşıyor. Bitcoin’in fiyat grafiğini ilk günlerine kadar çiziyor. Grafiği, kripto kralının çoklu değeri 15 katlık bir yerel en yüksek seviyeye ulaştığında, Bitcoin’in 11 Aralık 2017’deki en yüksek seviyesi olan yaklaşık 19.660 doları vurguluyor. Aynı zamanda, 2013 yılının Kasım ayında ulaşılan 13 katı da işaret ediyor. Tabii ki BTC, 200 günlük hareketli ortalamasına her dokunduğunda 10 kat veya daha fazla artış göstermedi. 2021 yılının Mart ayında, çoklu kripto para piyasaları önemli bir gerilemeye girmeden önce 5,8 kat yerel en yüksek seviyesine ulaştı.

Kripto para biriminin fiyatında son durum nedir?

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, 18 Temmuz’da 23.000 dolar seviyesini geri almaya yaklaştı. Bitstamp borsasında 22.958 dolara kadar yükseldi. En büyük kripto para, 18 Haziran’da kaydedilen 17.592 dolarlık yerel dipten yüzde 30’dan fazla toparlandı. Böylece, 14 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyesine ulaştı. Bitcoin o zamandan beri son kazançlarından bazılarını azalttı. Şu anda kırmızıda işlem görüyor.

İşte Bu Hafta SHIB, Bitcoin ve Altcoinleri Etkileyecek 5 Şey!

Fiyattaki son artış, piyasa duyarlılığının iyileşmesine katkıda bulundu. Bugüne kadarki en uzun “aşırı korku” serisini sonlandırdı. Ancak Bitcoin, rekor zirvesinden hala yüzde 68.15 aşağıda. Yazım sırasında, yüzde 2.6’lık bir düşüş ile 21.764 dolardan el değiştiriyor. Ancak son 7 günde, yüzde 8.8’lik bir artış yaşamasıyla gündeme geldi. Öte yandan, en büyük ikinci kripto olan Ethereum, son 7 günde yüzde 37’lik bir artış sergiledi. Yani yükselişe, alışık olduğumuzdan farklı bir şekilde, ETH’nin liderlik ettiğini söyleyebiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: