Bitcoin

Piyasanın Efsane Traderı, Bu Hafta O Altcoin Projelerini Seçti!

single-image

Kripto piyasalarını geride bırakmasıyla ün kazanmış bir robot, yeni alımlarını açıkladı. Bitcoin (BTC) ve Ethereum haftaya olumlu bir ivme ile başlarken son portföy tahsislerini ortaya koyuyor. İşte bu hafta Real Vision’ın sepetindeki altcoin projeleri…

Real Vision Botu, bu hafta bu altcoin projelerini seçti

Real Vision Bot, bir “kovan zihni” fikir birliğini izler. Bu algoritmik portföy değerlendirmelerini sağlamak için her hafta kullanıcılarla anket yapar. Botun en son verilerine göre, traderların risk iştahı son haftalara kıyasla biraz arttı. Çoğu piyasa katılımcısı 13 altcoin ile oy verdi. kripto para birimleri Bitcoin’in yüzde 40 ve Ethereum’un yüzde 30’da olduğunu gösteriyor.

Yüzde 30 ağırlıklı tahsis ile ikinci sırada olanlar, Ethereum rakibi Solana (SOL), Hedera Hashgraph (HBAR) ve Polygon (MATIC) oldu. Botun tahsisine yönelik tam listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz:

  • Bitcoin yüzde 40
  • Solana yüzde 30
  • Hedera yüzde 30
  • Polygon yüzde 30
  • Ethereum yüzde 30

FTX kripto para borsasının FTX Token’ı (FTT) ve otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI) yüzde 20 artmış tahsislerle altıncı sırada yer aldı. Katılımcılar ayrıca birlikte çalışabilirlik ekosistemi Cosmos (ATOM), kurumsal düzeyde birlikte çalışabilirlik çözümü sağlayıcısı Quant Network (QNT), akıllı sözleşme platformu Algorand (ALGO)’a yer verdi. Ardından, borç verme ve ödünç alma protokolü Aave (AAVE) geliyor. Daha sonra merkezi olmayan borsas Uniswap (UNI), zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) geldi. Son olarak Cardano (ADA) ve Binance’in yerel tokenı BNB yer aldı.

“Bot, Polygon’a aşık oldu”

Ankete dayalı en son borsa portföyü tahsisi, yüzde 29.5’le Polygon, yüzde 16.8’le Hedera Hashgraph’ı içeriyor. Ardınd yüzde 14,7 FTX Token ve Polkadot tarafından yönetiliyor. Yüzde 7,37 tahsisle bağlı olanlar ise Bitcoin, Solana ve SushiSwap. Diğer yanda, botun kendisi de kendi başına bir portföy derliyor. Real Vision, Polygon’un popülaritesini yaklaşık yüzde 48’lik bir ağırlıkla vurgular. Real Vision, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Maksimalist olarak bilinen Bot, Polygon Blockchain aşık oldu.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere 18 Haziran’dan bu yana, Polygon bir destek trend çizgisi boyunca yükseliyor. Bu yükseliş trendi sırasında, 18 Temmuz’da kesin bir kırılma ile sonuçlanan birkaç direnç çizgisini kırdı. 14 Temmuz’da Disney, yeni hikaye anlatımı deneyimleri yaratmak için duyuru yaptı. Teknolojiler geliştirmeyi amaçlayan Hızlandırıcı programına katılmak için Lockerverse ve Flickplay ile birlikte Polygon’u seçtiğini duyurdu.

Teknolojisini genişleten Disney, Hızlandırıcı programının, gelecekteki sürükleyici deneyimler oluşturmak için AR, NFT’ler ve yapay zeka karakterleri de dahil olmak üzere yeni teknolojileri kullanmayı planladığını söyledi. Böylece MATIC haberle beraber yüzde 20 artışla günü 0,71 dolardan kapattı. Yani, fiyatını Mart ayının sonundan bu yana ilk kez 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine yükseltti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: