Bitcoin

deVere CEO’su: Bitcoin Bu Tarihte Yükselecek!

single-image

Finansal danışmanlık şirketi deVere Group’un CEO’su Nigel Green, yeni bir boğa dönemi öncesinde Bitcoin ve kripto para piyasasının bir süre duraklayacağını öngördü.

Bitcoin ne zamana yükselecek?

Green’e göre, kripto paralar “henüz ormandan çıkmamış” olsa da, fiyatları eninde sonunda yükselecek. Bunun hangi tarihte olacağı konusunda uzmanın tahminleri:

Kripto para piyasası son zamanlarda zor zamanlar geçirdi, çünkü hisse senetleri de dahil olmak üzere tüm risk varlıkları gibi, diğer şeylerin yanı sıra küresel ekonomik yavaşlama, enflasyon ve jeopolitik hususlar hakkındaki endişelere dayanan bir karamsar yatırımcı hissi dalgası tarafından vuruldu. Kripto para piyasası henüz ormandan çıkmadı; yıl sonunda önemli bir fiyat geri dönüşünden önce son bir küçük tasfiye olabilir.

TradingView’den elde edilen veriler, Bitcoin’in 24.280 dolardan 22.800 dolar bölgesine odaklandığını gösterdi. Lider kripto para birimi genel düşüş hissinin ortasında aşağı yönlü ivme kazanıyor. Fiyat hala 22.500 dolar seviyesinin yakınında konsolide oluyor. Daha yüksek hedefler için Nigel Green, Bitcoin’in güvenilir bir varlık olduğunu söyledi.

Nigel Green’in uzun vade beklentileri

DeVere Group’un CEO’su, Bitcoin’in özellikle rekabetçi bir fiyata sahip güvenilir bir varlık olduğu için yatırımcıları çekeceğine inanıyor:

İnsanlar, dünya çapında ekonomiler için hala zorluklar olsa da, Bitcoin gibi bazı yüksek kaliteli varlıkların nispeten uygun fiyatlı olduğunu anlamaya başlıyor. Her piyasa güvenini yeniden kazanmaya başlıyor. İnsanlar, dijital, sınırsız, küresel para birimleri, özellikle Bitcoin için mevcut azaltılmış değerlemelerden yararlanmak için hemen harekete geçmeye başlıyor ve onların mevcut ve gelecekteki değerlerini takdir ediyor.

Green, önümüzdeki birkaç ay boyunca Bitcoin’in volatilitesinin önemli ölçüde daha düşük olacağını da ekliyor:

Bedava paranın akışı azaldıkça artık varlıkların gerçek değerini açıkça algılayabiliriz. Bitcoin, Kasım ayındaki heyecan ve ısı kaynaklı yüksek seviyesinden %50 oranında düşse bile, son on yılda performans açısından tüm varlık sınıflarının liderliğini sürdürüyor. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, BTC için daha az çılgın, daha istikrarlı bir yükseliş eğilimi bekliyoruz.

BTC fiyatı, 200 haftalık hareketli ortalamayla savaşıyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Tesla Çarşamba günü çeyrek kazançlarını açıkladı. Bitcoin, Tesla’nın BTC rezervini azalttığı haberlerinin yayılmasıyla birlikte 21 Temmuz’da ilk kritik destek testini gerçekleştirdi. BTC, Tesla’nın ikinci çeyrekte Bitcoin pozisyonu %75 veya 936 milyon dolar düştüğünü açıklamasıyla düşüşe geçti. Bu arada, Tesla, kazanç çağrısında, satışların “Bitcoin (BTC) hakkında bir karar olarak alınmaması gerektiğini” vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: