Bitcoin

Kritik Gelişme: Büyük Bitcoin Düzeltmesi Onaylandı!

single-image

Kaliforniya’nın Adil Siyasi Uygulamalar Komisyonu, siyasi adayların Bitcoin ve kripto para cinsinden bağışları kabul etmesine izin veren yeni kuralları onayladı.

Bitcoin 28.000 dolara giderken yeni düzenleme onaylandı

Kaliforniya’da eyalet ve yerel siyasi adaylara kripto para bağışı yapılmasına artık izin veriliyor. Buna göre Adil Siyasi Uygulamalar Komisyonu, adayların Bitcoin ve kripto bağışlarını kabul etmesine izin veren yeni kuralları onayladı. Ancak adayların bunları hemen dolara çevirmeleri gerekiyor.

4 Analist: Bitcoin Hangi Seviyelere Gidiyor

Karar, Kaliforniya’nın ABD’de bir “kripto sermayesi” olmayı hedeflediği bir zamanda geldi. Bu arada, Mayıs ayında, Kaliforniya Valisi Gavin Newsom, kripto ve Blockchain teknolojisi aracılığıyla yeniliği teşvik etmek için bir yürütme emri imzaladı.

California siyasi eylem komiteleri Bitcoin ile bağış kabul ediyor

FPPC, siyasi adayların kripto para cinsinden bağışları kabul etmesine izin veren yeni kuralları onayladı. Yeni kurallar 60 gün sonra yürürlüğe girecek. Bununla birlikte, kripto bağışları en kısa sürede dolara dönüşmek zorunda.

İlginç bir şekilde California, siyasi adaylara kripto bağışlarını yasaklayan dokuz eyaletten biriydi. Yeni kurallarla birlikte, Washington ile birlikte siyasi kampanyalarda kripto bağışlarına izin veren 13. eyalet oldu.

ABD, ülkede kripto kabulü arttıkça kripto düzenlemelerini güçlendirmeye çalışıyor. Şirketlerin önerilen iki taraflı kripto faturası kapsamında faaliyet göstermesine izin verecek.

BTC fiyatı 28.000 doları hedefliyor

Bitcoin bu hafta muhteşem bir ralli yaşıyor. BTC fiyatı, 23.8 bin doların üzerinde bir kırılma bekleyen 200 WMA’yı kırmaya hazırlanıyor. Poppe ve Rekt Capital gibi analistlere göre, Bitcoin 23,800 doların üzerine çıkarsa 28.000 dolara ulaşacak. Ayrıca, kripto analisti PlanB’ye göre, fiyat Temmuz sonuna kadar 22,3 bin dolar seviyesinin, 200 haftalık MA’nın ve realize edilen fiyatın üzerinde kalırsa, BTC fiyatı Eylül ayına kadar 30 bin dolar seviyesinin üzerine çıkabilir. Analistin bu konuda söyledikleri şöyleydi:

BTC 22.3 bin dolar, 200 haftalık MA ve realize edilen fiyatın üzerine çıktı. Bu, Temmuz kapanışına kadar devam ederse, Eylül kapanışından önce ters Bart modelini (büyük bir tasfiye satışının ayırt edici özelliği) tekrar 30 bin dolara tamamlamamız beni şaşırtmaz.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Michaël van de Poppe’de benzer senaryo ortaya koydu. Bugün Twittar’dan şunları yazdı:

Bitcoin yine kritik bir dirençle karşı karşıya. Eğer bu 23,8 bin dolardan kırılırsa, devam edeceğimizi ve ardından 28 bin doların masalarda olduğunu varsayıyorum, ancak aynı zamanda 200-haftalık MA’nın üzerinde net bir kırılma doğrulandı.

Bitcoin (BTC) şu anda 23.000 doların hemen üzerinde işlem görüyor. Bugün, analistlerin işaret ettiği seviye olan 23.800 dolara tekrar yöneldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: