Bitcoin

Binance CEO’sundan “Son Dakika” Kripto Para Tahmini!

single-image

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Cumartesi günü bir tweet’te kripto para piyasasındaki yükseliş görünümünü güçlü bir şekilde yeniden teyit ediyor. Yardımcı program pazarda büyürken “HODL” yerine “BUIDL” zamanının geldiğine inanıyor. İşte detaylar…

Changpeng Zhao, kripto para alanı için yükselişte

Bazı başarısız projelere ve az sayıda satıcıya rağmen kriptodaki net kullanıcılar ve kurumlar büyüyor. 2000 dot com balonunun patlamasından sonra İnternet patlaması örneğini aktarıyor. Krizden kurtulan şirketler daha büyük ve daha güçlü organizasyonlara dönüşmüştür. Kripto piyasası, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarının sırasıyla 22.000 dolar ve 1500 dolar gibi kilit psikolojik seviyelerin üzerine hızla yükselmesiyle bu hafta güçlü bir şekilde toparlandı.

Glassnode: Bu Altcoin Borsalardan Rekor Hızda Uçuyor!

Kripto korku ve açgözlülük endeksinin “aşırı”dan “korkuya” sıçraması ve mevcut değerin 31 olması ve ABD Merkez Bankası (FED) yetkililerinin ve başkanının bu Temmuz’da 75 baz puanlık bir faiz artışını desteklemesiyle, piyasa hissiyatı yükselişe geçti. Binance CEO’su “CZ”, yükseliş piyasası koşullarını yeniden doğrulamak için diğer kripto etkileyicilerine katıldı.

Kripto alanında faaliyetler büyüyor

Binance CEO’su 23 Temmuz’da bir tweet’te bağış toplama, yatırım, transferler, mikro ödeme, havale, DeFi, NFT, metaverse vb. ile ilgili faaliyetlerin büyüdüğünü söyledi. Aslında bazı projelerin başarısız olması ve birkaç kişi tarafından satılması temelleri değiştirmedi. Üstelik net kullanıcılar ve kurumlar artıyor. CZ, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

 2000 dot com balonu patlaması interneti öldürmedi. Aksine, ayakta kalan şirketlere büyük bir avantaj sağladı.

Binance CEO'su Bu Altcoin'ler Hakkında Konuştu

Bu arada, CME FedWatch Aracı, 100 baz puanlık bir faiz artışı olasılığının yüzde 20’nin altına düşme olasılığını gösteriyor. Bu, Fed’in 27 Temmuz’daki bir sonraki FOMC toplantısında büyük olasılıkla 75 baz puanlık bir faiz artırımına gideceği anlamına geliyor. 22 Temmuz’da FED Başkanı Jerome Powell, gelecek haftaki 75 baz puanlık faiz artırımının ardından faiz artırımlarının büyük olasılıkla yavaşlayacağını doğruladı.

Kripto analistleri iyileşmeyi sağlıklı görüyor

Kripto analistleri Michaël van de Poppe, Rekt Capital, PlanB ve diğerleri, Bitcoin (BTC) ay kapanana kadar 200 haftalık kilit hareketli ortalama (WMA) 22.8 bin doların üzerinde kalırsa yükseliş rallisini daha önce doğrulamıştı. Ayrıca, 23.8 bin dolar seviyesinin üzerine yükselen Bitcoin fiyatlarının fiyatı 28 bin doların üzerine çıkarması muhtemel. BTC ve ETH fiyatları şu anda bir haftada neredeyse %12 ve %32 artışla 22.911 ve 1582 dolarda işlem görüyor.

İşte BTC, DOGE, ETH ve Bu 7 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!

Vitalik Buterin, Paris’teki Ethereum Topluluk Konferansı’nda Ethereum Yol Haritasını açıklarken, Ethereum’un Birleşmeden sonra deflasyonist olacağını doğruladı. Dolaşım arzındaki azalma, doğru koşullarda fiyatları artıracaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: