Bitcoin

Bu Altcoin Projeleri Fırlayacak! Onu Short’layacağım

single-image

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, popüler altcoin projelerinden biri olan Chainlink’ten bahsetti. Ayrıca DOT ve ETH’ye de dikkat çekti ve beklediği seviyeleri aktardı. İşte detaylar…

Chainlink için bu seviyeler önemli

Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir Blockchain oracle’ının yükseliş eğilimine hazır olduğunu belirtildi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Chainlink 2017 yılında kurulmuştur. Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmelere olanak tanıyan bir Blockchain soyutlama katmanıdır. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, blok zincirlerin harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin vererek, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlar. Trader Michaël van de Poppe, 618.300 Twitter takipçisine Chainlink’in (LINK) 7 dolardan 10 doların üzerine çıkabileceğini söyledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Chainlink 9,50-10,00 dolara hazır görünüyor. Bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Trend tersine çevrilirse tetiklenebilir.

Lider altcoin Ethereum, DOT ve BTC için beklentiler ne yönde?

ETH’nin derinliklerine inen analist, yaklaşmakta olan Merge’de güç görse de, mevcut fiyatlarla önde gelen akıllı sözleşme platformunda short pozisyon (açığa satma) arayacağını söylüyor. Bilindiği üzere Merge ile birlikte Ethereum, proof of work’ten proof of stake’e geçecek. Böylece, ETH üretirken enerji harcama oranı azalacak.

Teknik olarak konuşursak, burada ETH hakkında kısa bir giriş olacaktır. Öte yandan, birleşmeyle birlikte çok fazla güç var. Bu yüzden daha fazla inanç ve onay ile short pozisyon açmayı tercih ederim. ETH için tutulması gereken kritik alan 1.570 dolar, eğer mümkünse yukarı doğru devam.

Van de Poppe ayrıca birlikte çalışabilirlik Blockchain’i Polkadot’un (DOT) büyük bir ters potansiyele sahip olduğunu düşünmektedir. DOT’ta bakılacak bir faktörün bu olduğuna inanıyor.  Trader ayrıca Bitcoin’de (BTC) bir sonraki adımda ne olabileceğini düşündüğünü açıklıyor. Analist, Bitcoin’in yine kritik bir direnç ile karşı karşıya olduğunu aktarıyor. 23.800 doların kırılması durumunda devam edeceğimizi ve ardından 28.000 doların masada olacağını varsayıyor. Aynı zamanda 200 haftalık hareketli ortalama üzerinde net bir kırılma yaşanabileceğini düşünmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: