Bitcoin

Bitcoin ve Bu 4 Altcoin’de Dipleri Aldım!

single-image

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, Bitcoin ve altcoin’leri portföyüne eklemek için piyasadaki düşüşten yararlandığını ortaya koyuyor. Stansberry Research ile yeni bir röportajda O’Leary, kripto portföyünün çift haneli bir düşüş yaşadığını belirtti. Ancak bunu, düşüşü satın almak için bir fırsat olarak gördüğünü söyledi. Kevin O’Leary’nin açıklamalarını haberin devamında görebilirsiniz… Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Kevin O’Leary, Bitcoin ve altcoin düşüşünden yarar sağlıyor

Milyarder isim Kevin O’Leary, bir röportaj gerçekleştirdi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere O’Leary, özellikle son zamanlarda kripto para alanında boğa olmasıyla tanınmakta. Röportajda O’Leary, portföyünün kripto çöküşünden nasıl etkilendiğini aşağıdaki ifadelerle anlattı:

Bir darbe aldık. Portföyün yüzde 20’sindeydik. Sonra yüzde 23’e yükseldi. Sonra portföyün yüzde 16’sına düştü. Gerçekten değişkendi. Ancak kurumsal bir teklif olmadığı için düzenlemeye tabi olmayan bir sektörde bu volatilite ile karşılaşacağınızı her zaman söyledim. Yani muhtemelen en düşükteydik, yüzde 15’teydik. Değerin yüzde 40’ını kaybettik ve şimdi bazı projelerde geri döndük. Ancak hepsi aynı hızda geri gelmedi.

Bitcoin ve Bu 5 Altcoin İçin Dev Tahminler

O’Leary, bu coin’leri portföyüne ekledi

Shark Tank yıldızı “Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR) gibi büyük piyasa değerine sahip coin’leri”, bazı durumlarda ikiye katladıklarından bahsetti. Yani, bu açıklamasından, portföydeki miktarın iki katı kadar alım yaptıklarını anlayabiliriz. O’Leary, aşırı volatiliteden ve Bitcoin gibi ETH gibi büyük kripto para birimlerinden yararlandıklarını söyledi.  Risk sermayedarına göre, şu anda kripto varlıklarının karşı karşıya olduğu “gerçek sorun” kurumsal katılımın olmaması. O’Leary, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bu varlık sınıfı, insanların düşündüğü gibi hiçbir şeyle ilişkili değil. Henüz enflasyonla ilgisi yok. Ama asıl sorun… Bu gerçekten kurumsal alıcının nerede olduğuna dair bir ölçü. Ve şimdi, sıfır. Bitcoinleri yok. Size egemenlerin kurumlarının BTC’ye sahip olduğunu söyleyen herkes saçmalıyor demektir.

Kripto Para Analisti: Bu 7'si Sizi Milyoner Yapabilir

O’Leary’nin önceki yorumları

En çok hit reality TV programı Shark Tank’ta köpekbalığı olarak bilinen O’Leary, O’Shares Investments’ın başkanı ve WonderFi’de stratejik bir yatırımcıdır. Bay O’Leary’nin başarı öyküsü, çoğu girişimcinin başladığı yerde başlıyor: Büyük bir fikir ve sıfır nakit. Geçtiğimiz haftalarda O’Leary, kripto piyasalarının yatırımcılar arasında paniği tetikleyecek büyük bir kapitülasyona karşı uyardı. Yatırımcıların, bu tehlikeyle karşı karşıya olduğunu iddia ediyordu. O’Leary, son iki aydır fiyatlardaki düşüşe rağmen pazarın henüz dibe ulaşmadığını savundu.

Yani O’Leary, kripto piyasalarının yakın gelecekte yatırımcılar için daha büyük belirsizlik yaratacak kapitülasyon konusunda uyarmıştı. Ancak, böyle bir olayın büyük bir satın alma fırsatı sunacağı uyarısını yapmıştı. Kendisi de bu fırsatı kullanmış gibi duruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: