Bitcoin

ApeCoin de Listede: Analistler, Yükselecek ve Düşecek Coinleri Açıkladı!

single-image

Yaygın olarak takip edilen bir kripto traderı, kripto piyasası için potansiyel toparlanma belirtileri gösterdiğini söylüyor. Bu sırada Bitcoin (BTC), ApeCoin (APE) ve iki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin için bakış açısını paylaşıyor. İşte detaylar…

Bitcoin yükselirken ApeCoin, LDO ve OP de takip ediyor

Bitcoin 200 günlük üstel hareketli ortalamasının (EMA) üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Bu sırada Altcoin Sherpa BTC’nin bir yükseliş trendini onaylamak için dayanması gerektiğini söylüyor.  BTC’nin mevcut seviyesini, tutulması gereken kilit bir seviye olarak görüyor. Böylece daha yüksek bir düşük seviyenin dikkate alınacağını söylüyor. Analist, son hamlede .618’de sıçradığını söylüyor.

Analist, Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) bağlı kripto varlık ApeCoin (APE) için bazı seviyeler belirledi. APE’in Bitcoin ve Ethereum’un fiyat hareketine bağlı olarak 9,00 dolara yükselebileceğini söylüyor. Yazım sırasında, APE 7.43 dolardan işlem görüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

APE: BTC ve ETH sabit kalırsa, bunun 9 dolara kadar yükselmeye devam ettiğini düşünüyorum. Genel olarak hala pozisyonumdayım ama şimdiden, 5 doların ortasından beri biraz kar elde ettim.

Altcoin Sherpa, bu ay 2,18 ve 2,81 dolarla zirve yapan Optimism (OP) ve Lido Dao (LDO) için tahminini paylaşıyor. Fiyat artışını takiben iki altcoinin düşmesi gerektiğini söylüyor. OP şu anda 1.86 dolardan işlem görüyor, LDO ise 2.57 dolardan el değiştiriyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bence hem LDO hem de OP muhtemelen iyi açığa satışlar, en azından tüm spot varlıklarınıza karşı bir koruma. Bunların orta/uzun vadede çok daha ucuz tokenlar olma ihtimali yüksek. Bence bir süre bekletmeyi planlıyorsanız buradan satın almayın.

Rekt Capital’in Bitcoin için tahmini

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) bu yılın sonunda dibe vuracağını, ancak 2023’te toparlanacağını söylüyor. Yeni bir video güncellemesinde Rekt Capital, 45.100 YouTube abonesine önümüzdeki altı ay boyunca en büyük kriptodan ne beklemeleri gerektiğini anlatıyor. Rekt Capital, BTC madencilik ödüllerinin her dört yılda bir halving’iyle ortaya çıkan Bitcoin yarılanmalarıyla ilgili önceki piyasa döngülerine bakıyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Halving olayından yaklaşık 450 ila 400 gün önce makro düşüş trendinin sona erdiğini görüyoruz. Bu da bununla ilgili. Bir makro düşüş trendi sona eriyor ve yeni bir makro yükseliş trendi başlıyor. Bu da birikim aralığını terk etmekle aynı zamana denk geliyor.

Analist, Chainlink için sıradakileri açıkladı

Bu tarihsel kalıba bakıldığında, Rekt Capital, bir sonraki planlanan yarılanma ile ilgili olarak bir sonraki BTC piyasasının dibini tahmin ediyor. Analiste göre 2023’ün ilk çeyreğinin sonlarında yeni bir makro yükseliş trendine doğru bir kırılma göreceğiz. Bu aynı zamanda muhtemelen bu yılın dördüncü çeyreğinde, hatta belki Kasım’da bir dip göreceğimiz anlamına geliyor. BTC, yazı yazılırken 23.143 dolardan işlem görüyor.

Analist ayrıca Ethereum (ETH) tabanlı oracle platformu Chainlink’e (LINK) bir göz atıyor. Görünüşe göre LINK’in son çıkışını doğruluyor. Analiste göre, LINK, düşen kamanın tepesini destek olarak başarıyla yeniden test etti ve kopuşu doğruladı. LINK’in şu anda ihtiyacı olan tek şey, 7,78 dolarlık direncin ötesinde trendin devam etmesini sağlamak için alım tarafındaki hacim takibi. Chainlink geçen hafta %6 arttı ve şu anda 7.68 dolara gidiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Adblock test (Why?)

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: