Bitcoin

Sevdiği 2 Altcoin De Paylaştı!

single-image

Kripto para piyasası, lider kripto Bitcoin öncülüğünde yeni bir toparlanma hamlesi başlattı. Sert düşüşler sonrası iddialı tahminler yapan çoğu isim ortada gözükmüyordu. Piyasada hareketlenme başlayınca yine ortaya çıktılar ve iddialarını yeniden gündeme getirdiler. İşte bunlardan birisi olan Amerikalı yatırımcı Anthony Scaramucci, Bitcoin’in 300.000 doları vurabileceğini öngörüyor. Ayrıca, satın aldığı ve firmasının sevdiği iki altcoin projesini paylaşıyor.

Anthony Scaramucci: Bitcoin sonunda 300 bin dolar olacak!

CNBC’deki son görünümü sırasında Amerikalı yatırımcı Anthony Scaramucci, iddialı bir tahmin yaptı. Scaramucci, lider kripto Bitcoin (BTC) fiyatının sonunda 300.000 dolara kadar çıkmasının mümkün olduğunu öne sürdü. Scaramucci’ye göre bu noktada, BTC’yi 20.000 dolar veya 60.000 dolardan satın alıp almadığı önemli değil. Ünlü yatırımcı, lider kripto paranın önümüzdeki altı yıl içinde aşırı boğa fiyat hedefine ulaşabileceğine inanıyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Scaramucci, Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 dolara ulaşacağını öngörmüştü. Ünlü yatırımcı, bunun da finansal kurumlardan gelen artan talep nedeniyle olacağını kaydetmişti. Ancak, bu öngörünün nasıl bir hüsran olduğuna hep beraber şahit olduk. Bu öngörü göz önüne alındığında, fiyat tahminlerine aşırı itibar edilmemesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte Anthony Scaramucci bir şekilde haklı olduğunu düşünüyor. Bunu da, BlackRock’ın yatırımcıların doğrudan Bitcoin almalarını sağlayan yeni bir fon ile kriptoyu daha da derinleştirmesine bağlıyor.

Bitcoin

Scaramucci, Algorand’da (ALGO) büyük bir pozisyon aldı

Öte yandan Anthony Scaramucci, Temmuz ayı sonlarında, Bitcoin’e büyük bir bahis koymanın kısa vadede bir hata olduğunu kabul etti. Bununla birlikte, yatırımcı uzun vadede lider kripto para biriminde yükselişini sürdürüyor. Scaramucci kısa süre önce Fed’in yıl sonuna kadar daha az agresif bir faiz artırımı politikası benimseyebileceğini söyledi. Ayrıca, bunun Bitcoin’i daha da yükseltmeye yardımcı olacağını belirtti.

Eski Beyaz Saray danışmanı defalarca, Bitcoin satın almayı, 1990’ların sonundaki dot-com balonu sırasında Amazon hisseleri satın almakla karşılaştırdı. Bu arada Scaramucci, Mayıs ayında, Algorand’da (ALGO) büyük bir pozisyon aldığını açıkladı. Röportaj sırasında Scaramucci, firmasının Solana’yı da sevdiğini söyledi.

Bitcoin

Algorand, çok çeşitli uygulamaları destekleyen, kendi kendini idame ettiren, merkezi olmayan, Blockchain tabanlı bir ağ. Algorand main’net’i Haziran 2019’da yayına girdi.  Aralık 2020 itibariyle günde yaklaşık 1 milyon işlemi gerçekleştirdi. Algorand, ilk kripto para arzını (ICO), Haziran 2019’da, token başına 2,4 dolar ile gerçekleştirdi. Altcoin, CoinMarketCap verilerine göre mevcut durumda, 0,3621 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: