Bitcoin

Bitcoin’den Çıkan Kurumsal Para, Bu 4 Altcoin Projesine Girdi!

single-image

CoinShares, kripto fon akışlarını ortaya koyan ‘Bu haftanın Dijital Varlık Fonu Akışları Raporu’nu paylaştı. Dijital varlık yatırım ürünlerinden geçen hafta toplam 17 milyon dolar tutarında küçük çıkışlar oldu. Çıkışların ağırlığını toplam 21 milyon dolar ile Bitcoin üstlendi. Bu ayın başında bugüne kadar toplam çıkışlar 29 milyon dolar gerçekleşti. Short Bitcoin yatırım ürünleri, toplam 2,6 milyon dolar tutarında küçük girişler gördü. Ayrıca, lider altcoin Ethereum dahil dört altcoin yatırım ürünlerine küçük girişler oldu.

Dijital varlık yatırım ürünleri toplamda küçük çıkış gördü

Kriptokoin.com’dan takip ettiğininiz üzere, kripto para piyasası son günlerde yön bulmaya çalışıyor. Bu durumda fon akışlarının bir fikir vermesi mümkün. Kripto para yatırım ürünlerinde geçen hafta toplam 17 milyon dolar tutarında küçük çıkışlar görüldü. Bununla birlikte, geniş bir sağlayıcılar kümesinde küçük çıkışlar oldu.

Kripto

Buna  rağmen, küçük boyutu göz önüne alındığında, bunun duyarlılıkta anlamlı bir değişiklik olup olmadığını anlamak zor. Aynı zamanda, düşük işlem hacmi ve fiyatlarda küçük bir kâr alma unsuru olabileceğini düşündüren bir toparlanma döneminde geliyor.

Altcoin

Avrupa fon çekerken, Amerika’dan fon çıkışı oldu

Bölgesel olarak akışlara baktığımızda, Avrupa borsalarına toplam 20 milyon dolar giriş olduğunu görüyoruz. Ayrıca, Amerika (Kuzey ve Güney Amerika) borsalarından 36 milyon dolar çıkışlar olduğu dikkat çekiyor.

Altcoin

Bitcoin’den çıkan fonlar dört altcoin projesine aktı

Geçen hafta toplam 21 milyon doları tutarındaki çıkışlarla ağırlığı lider kripto Bitcoin üstlendi. Bu, ay başından bugüne kadar 29 milyon dolar çıkışları gösteriyor. Buna ilaveten, ardışık ikinci çıkış haftası olduğu anlamına geliyor. Short Bitcoin yatırım ürünleri ise toplam 2,6 milyon dolar tutarında küçük girişler aldı.

Geniş bir altcoin grubu geçen hafta toplam 3,9 milyon dolar giriş gördü. Lider altcoin Ethereum’a 0,1 milyon dolar tutarında küçük çaplı bir giriş oldu. Ayrıca, Ethereum rakibi Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) 0,2 milyon dolar fon çekmeyi başardı. Bir diğer fon girişi gören altcoin ise 0,1 milyon dolar ile Tron (TRX) oldu.

Altcoin

Doğrudan dijital varlıkların aksine, Blockchain hisse senetleri geçen hafta toplam 8 milyon dolar tutarında giriş gördü. Uzmanlara göre bu da iyileşen hissiyatı işaret ediyor. Bununla birlikte yıl başından bugüne 15,5 milyon dolar girişler şu anda ılıman bir hissi ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: