Bitcoin

Wall Street Kurdu’ndan Kripto Tavsiyesi: Bu 2 Coine Bakın!

single-image

Yaygın olarak “Wall Street’in Kurdu” olarak bilinen eski borsacı Jordan Belfort, Bitcoin (BTC)’in sıfıra gideceği yönündeki tahminlerinin yanlış olduğunu kabul etti. Ayrıca bazı kripto tavsiyeleri verdi. İşte detaylar…

Belfort, Bitcoin ve kriptolara karşı duruşunu değiştirdi

Yahoo Finance röportajında konuşan Belfort, 2017’deki duruşunun, varlığın bir dolandırıcılık olduğu görüşünden kaynaklandığını belirtti. Bitcoin’in hileli bir projenin özelliklerine sahip gibi göründüğünü söyledi. Belfort, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Kriptodan gerçekten nefret ettiğim zamanlarda, 2017’de kripto hakkında söylediğim her şeyin arkasındayım. Tek bir şey dışında: Bitcoin’in sıfıra gitmesi konusunda yanılmışım. Ama yeterince yakından bakmadım, bunun bir dolandırıcılık olduğunu söyledim çünkü öyle görünüyordu.

Efsane Trader, Altcoin Seçimlerini Paylaştı: Bu 12 Coin Var!

2018 kripto kışı Belfort’u etkiledi

Ayrıca Belfort, kripto para birimlerinin büyümesinin ardından, düzenleyici bir baskının varlığı muhtemelen bir tehdit oluşturduğundan sıfıra iteceğine inandığını belirtti. Aynı zamanda 2018 kripto kışının fikrini nasıl değiştirdiğini de açıkladı.

Çöktüğünde ve 3.000 dolara düştüğünde hala milyarlarca dolarlık bir pazar gibiydi. Terra (LUNA) çöküşü gibi, bir şeyler ters gittiğinde bir saniye beklemek gibi bir şey yok. Yola çıkmaları gerektiğinde olan şey bu. Yakından bakmamı sağlayan ilk şey buydu. Orijinal tezim, ABD ve Çin arasındaki gerginliklere dair egemen riskti ve beni Bitcoin’de gerçekten düşüşe iten gerçek şey buydu.

Kurumsal Para, Bu Altcoin'lerden Çıkarken Bu 3'üne Girdi!

Bitcoin ve Ethereum başarılı olacak

İlginç bir şekilde, eski borsacı, Bitcoin’de bir “dijital altının” barındırdığı niteliklerini anlamaya başladığını söyledi. Fikrini değiştirdiğini açıkladı. Bu doğrultuda, kripto düzenlemesi için baskı yapan Belfort, Bitcoin’in büyük olasılıkla bir değer deposu ve bir büyüme hissesi gibi işlem görmeye başlayacağını ekledi. Öte yandan Belfort, kriptonun büyüme yörüngesinden bahsetti. Yörüngenin, belirli kriptopara birimlerinin tekrar toplanmadan önce çökeceği dot-com balonunu yansıtacağını öne sürdü. Örneğin Amazon bu balona öncülük etti. Sonraki dalgalanma sırasında 3.500’e ulaşmadan önce yüzde 95 düştü.

Öne çıkması muhtemel kripto para birimlerinin, uzun vadede Bitcoin ve Ethereum (ETH) olacağını vurguluyor. Özellikle, güçlü yönetim ve faydaya sahip olan projelere inanmakta. Sonuç olarak eleştirilerinin çoğunun hala arkasında. Ancak, BTC ve kriptonun artan ana akım benimsenmesine işaret etti. Sektörün tamamen yasaklanmayacağının anlaşılmasının nihayetinde fikrini değiştirdiğini söyledi. Kripto para piyasasının mevcut volatilitesi karşısında, bu tahminlerin doğru olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek. Bu arada, Bitcoin ve diğer en iyi kriptoların zayıflık belirtileri gösterirken Wolf of Wall Street’in ne düşündüğünü bilmek ilginç.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: