Genel

AVAX iddiaları ortaya atılan avukat Binance davasını geri çekti

single-image

Kripto para sektöründe geçtiğimiz haftaya damga vuran olay CryptoLeaks adlı bir blog sayfasındaki Ava Labs ve AVAX iddialarıydı. Sayfanın yayımladığı görüntüler ve iddialara göre Roche Freedman Hukuk Bürosu’nun ortaklarından olan Kyle Roche; Ava Labs’in rakiplerine karşı AVAX token ve şirket hissesi karşılığında dava açıyordu.

Tüm bu iddialara hem Roche hem de Ava Labs yöneticisi Emin Gün Sirer tarafından reddedilirken, tartışmalara konu olacak bir gelişme daha yaşandı. Roche dün akşam saatlerinde verdiği dilekçelerle Binance, Tether, Bitfinex ve Tron’a açtığı davaların hepsinden çekilme talebinde bulundu. Avukatın bu talebinin tartışmaların çıkmasından sonra gelmesi dikkat çekti. Bildirimlerde Roche, firmanın toplu davalarından çekildiğini belirtiyor ancak konuyla ilgili daha fazla detay vermiyor.

Solana, Celsius ve Binance.US devam ediyor

Avukat şu ana kadar ise firması adına açtığı Solana, Celsius ve Binance.US davalarından çekilme talebinde ise bulunmadı. Hatırlanacağı üzere Roche yaptığı açıklamada kendisinin sözlerinin bağlamından koparılarak videoda editlendiğini ve sarhoş ediltikten sonra birçok ifadeyi kullandığını belirtmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: