Bitcoin

Kurumsal Para Bu Altcoin Projelerinden Çıkıp, Bu 3 Coine Girdi!

single-image

Dijital varlık yatırım ürünlerinde baskın giriş short yatırım ürünlerine oldu. Bununla birlikte, toplam 9,2 milyon dolar tutarında küçük girişler gördü. Bitcoin, arka arkaya 4. hafta çıkışını temsil eden toplam 11 milyon dolar çıkış gördü. Short Bitcoin yatırım ürünleri ise geçen hafta 18 milyon dolar tutarında rekor bir giriş gördü. Bu arada lider altcoin Ethereum’dan ve Binance’den çıkış olurken, Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) küçük girişler gördü.  

Dijital varlık yatırım ürünleri giriş gördü

CoinShare’in verilerine göre, geçen hafta dijital varlık yatırım ürünlerinde baskın girişin short yatırım ürünlerine oldu. Bununla birlikte, kripto varlık yatırım ürünleri toplamda 9,2 milyon dolar tutarında küçük girişler gördü.

Geçen haftaya benzer bir şekilde, bu hafta, toplam 915 milyon dolara ulaşan çok yıllık düşük haftalık işlem hacmi gördü. Son fiyat düşüşleri, yönetim altındaki toplam varlıkları (AuM) 27,9 milyar dolara itti. Bu da, bu yılın Temmuz ayının başından bu yana en düşük noktasına işaret ediyor. Yönetim altındaki toplam varlıklar, yıla 64 milyar doları ile başlamıştı.

Bölgesel olarak, veriler, düşük işem boyutlarına rağmen farklılaşan bir duyarlılık gösteriyor. Kanada, Brezilya, İsviçre ve Almanya sırasıyla 4,7 milyon dolar, 3,2 milyon dolar, 1,7 milyon dolar ve 1,6 milyon dolar tutarında giriş gördü. Negatif duyarlılığın tek odak noktası, girişlerin toplamda 0,8 milyon dolar olduğu ABD’ydi.

Altcoin

Ethereum ve Bitcoin’den çıkış olurken 3 altcoin giriş gördü

Ayrıca, bu girişlerde yoğunluk short Bitcoin yatırım ürünlerindeydi. Bu, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bazı yatırımcılar tarafından beklenmeyen, çok daha şahin bir görüşün ifade edildiği Jackson Hole’daki son FOMC toplantısını takip ediyor.

Lider kripto para Bitcoin, toplam 11 milyon dolar çıkış gördü. Bu da Bitcoin’den arka arkaya 4. hafta çıkışı temsil ediyor. Ancak, çıkışların toplamı yalnızca 70 milyon dolar civarında. Bu arada short Bitcoin yatırım ürünleri geçen hafta 18 milyon dolar tutarında rekor bir girişe tanık oldu. Buna ek olarak, toplam AuM 158 milyon dolar rekoruna ulaştı.

Altcoin

Bununla birlikte multi-asset yatırım ürünleri toplam 3,3 milyon dolar giriş gördü. Böylece, önceki haftalardaki girişlerini devam ettirdi. Öte yandan lider altcoin Ethereum, 2,1 milyon dolar bir çıkışa tanık oldu. Çıkış gören bir diğer altcoin projesi ise 0,3 milyon dolar ile Binance oldu. Özellikle 0,5 milyon dolar tutarında giriş gören Solana dikkatleri çekti. Ayrıca, Cardano ve Ripple da sırasıyla 0,1 ce 0,2 milyon dolarlık fon çekmeyi başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: