Bitcoin

Ark Invest’in Eski Analistinden Boğa Senaryosu: Bitcoin’in (BTC) yeni bir dip seviyesine ihtiyacı var

single-image

Ark Invest’in eski yöneticisi ve kripto para analisti Chris Burniske, yatırımcıların karamsarlıklarının fiyatlandırılacağı büyük bir düşüşe ihtiyaç olduğunu söyledi. 

Chris Burniske 6 Eylül tarihinde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, piyasaların abartıldığı kadar kötü olmadığını ancak yatırımcılar arasındaki karamsarlığı fiyatlandıracak büyük bir düşüş hareketine ihtiyaç olduğunu iddia etti.

Böylesine büyük bir düşüşün, yatırımcılar arasındaki umutsuzluğu maksimum seviyeye tırmandıracak bir katalizör olarak gören Burniske, umutsuzluğun maksimum seviyesinin ardından piyasaların iyimserlik senaryoları inşa edebilmek için sağlam bir zemine sahip olacağını belirtti.

Uzmanlar, Bitcoin’in (BTC) haziran ayındaki 17.600 dolarlık dip seviyesinin piyasadan gereken desteği bulamadığını ve ilerleyen dönemlerde daha fazla alıcı bulmak için yeni bir dip oluşumunun gerçekleşebileceğini düşünüyor. Öngörülerinin gerçekleşmesi durumunda piyasanın yeni dip seviyesinde bir süre konsolidasyon halinde seyrettikten sonra boğa sezonunun başlayabileceği tahmin ediliyor.

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: