Genel

Bitcoin en düşük noktaya ulaştı

single-image

2013’ten bu yana kripto para yatırımı yapan Pantera Capital’in kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, Bitcoin’de en düşük seviyenin görüldüğünü ileri sürdü.

“Bir sonraki boğa piyasası aşamasına geçtik”

Bloomberg’e konuşan Morehead, “Bu işi 10 yıldır yapıyoruz ve bugüne kadar üç büyük ayı piyasası döngüsünden geçtik. Bunlar ortalama 220 gün sürdü. Son zamanlarda yaşadığımız da böyle bir şey. Açıkçası, Haziran ayında görebileceğimiz en düşük seviyelere ulaştığımızı, ardından da bir sonraki boğa piyasasına geçtiğimizi düşünüyorum. Unutulmamalı ki bu geçiş sarsıntılı olabilir ve yükselişlerin başlaması biraz zaman alabilir.” şeklinde konuştu.

Birçok altcoin’i terk etmişlerdi

Morehead, Haziran sonu yaptığı açıklamada, yaşanan düşüşlerden ötürü Mayıs ayında birçok altcoin pozisyonundan Bitcoin‘e geçtiklerini söylemişti. Pantera CEO’su, “Mayıs ayı sonunda, riski azaltmak adına Bitcoin’e geçiş yaptık. Ancak ne zaman, dibin bulunduğuna emin oluruz, o zaman daha fazla risk içeren ve daha fazla ödül veren altcoin’lere geri döneriz” ifadelerini kullanmıştı.

Pantera Capital’in güncel portföyünde 0x, 1inch, Acala, Ampleforth, Anchor, Ankr, Arbitrum, Aurora, Audius, Balancer, Braintrust, Civic, Cosmos, Filecoin, Icon, Injective, Kusama, Mina, Near, Oasis, Origin, Polkadot, Ripple, Tari ve Zcash gibi projeler bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: