Bitcoin

Bitcoin Borsası Binance’den Türkiye Hamlesi: Yatırımlar Artacak!

single-image

​​​​​​Dünyanın en büyük Bitcoin borsası Binance’ın Türkiye’de ikinci yılını tamamladı. Binance Türkiye’nin Genel Müdürü Mücahit Dönmez, Anadolu Ajansı’na (AA), şirketin faaliyetleri ve hedeflerine ilişkin değerlendirmeler yaptı.

Bitcoin borsası Binance, Türkiye’de büyümeye devam ediyor

Kriptokoin.com’dan bildiğiniz üzere Binance, Türkiye’de en hızlı büyüyen Bitcoin borsalarından birisi. Binance Türkiye’nin Genel Müdürü Mücahit Dönmez, Türkiye piyasası hakkında görüşlerini paylaştı. Dönmez, kuruluştan bu yana istihdamda 200 kattan fazla büyüme gösterdiklerini söylüyor. Özellikle son 2 yılda Türkiye’de de istihdamlarını önemli ölçüde artırdıklarını kaydediyor. Dönmez ayrıca, insan kaynağı anlamında ülkeye yatırım yapmaya devam ettiklerini ifade ediyor. Genel Müdür, “Bizim için kullanıcılarımız, yaptığımız işin tam merkezinde yer alıyor” diyor. Dönmez, onların güvenliğinin en önemli öncelikleri olduğunu vurguluyor. Bu doğrultuda, Binance Türkiye’nin Genel Müdürü, şu açıklamayı yapıyor:

Bu yüzden de en gelişmiş güvenlik kontrollerini, veri gizlilik protokol ve kontrollerini tüm Binance ekosistemi içinde ciddiyetle hayata geçiriyoruz. Güven endeksli çalışmalarımıza daha da ivme kazandırıyoruz. Böylece, Türkiye’deki etkimizi daha çok artırmayı hedefliyoruz. Bu yönde önümüzdeki yıl içinde çeşitli projeler ve iş birlikleri ile kullanıcılarımızın deneyimini daha da üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Bitcoin

“Türkiye’de yatırımlarımızı, çalışmalarımızı artıracağız”

Mücahit Dönmez, en önemli farklarının insan kaynaklarına verdikleri önem olduğunu söylüyor. Bu kapsamda, güçlerini artıracak yetenekli adayları bünyelerine katma noktasında kararlı olduklarını belirtiyor. Dönmez ayrıca, Türkiye’de web3 ve kripto konuları başta olmak üzere finansal geleceğin teknolojilerini geniş kitlelere anlatmak istediklerini kaydediyor. Bu yönde özellikle tüm Türkiye ekibi olarak yoğun bir gayret içinde olduklarını ifade ediyor. Dönmez, kripto alanında Türkiye’nin rolünü şu şekilde değerlendiriyor:

Türkiye’nin birçok alanda olduğu gibi Blockchain alanında da diğer ülkelere örnek olduğunu düşünüyoruz. Yaptığımız analizlerde, dünyada en çok kullanıcıya sahip ülkelerden birinin Türkiye olduğu açık ve net olarak görüyoruz. Bu sebeple potansiyel etkinin de farkında olarak, yatırımlarımızı, çalışmalarımızı artıracağız.

Bitcoin

“Kullanıcı güvenliğinin en üst seviyede sağlanmasına çalışıyoruz”

Binance Türkiye’nin Genel Müdürü, daha sonra, kripto ekosisteminde güvenliğin öneminden bahsediyor. Dönmez, “Bu konu ne kadar merkezde olursa o kadar güçlü olursunuz” diyor. Genel Müdür, Binance Türkiye olarak kullanıcı güvenliğinin en üst seviyede sağlanması konusunda lider olduklarını ileri sürüyor. Bu yüzden, yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın da en çok güvendiği ve kullandığı Bitcoin borsası olduklarını kaydediyor. Güvenlik bakımından Dönmez, şunları söylüyor:

Sınıfının en iyi güvenlik uzmanlarından oluşan bir ekibimiz var. Tüketicileri korumak ve güvenli bir kripto ekosistemi sağlamak için son teknoloji güvenlik protokolleri geliştiriyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: