Bitcoin

Bitcoin Öngörüleri Çıkan Efsane: Sıradaki Seviye Bu!

single-image

Bitcoin çöküşünü önceden geçen yıldan bildiren kripto analisti, önümüzdeki günlerde bir ralli öngörüyor. İşler yolunda giderse analiste göre lider kriptonun ilk hedefi 23.000 dolar olacak.

2022 çöküşünü bilen analist Bitcoin için ralli öngördü

Popüler Twitter analisti Capo’nun isabetli tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. 521.100 Twitter takipçii analist, en son analizlerinde, Bitcoin’in alt zaman diliminde çapraz direncini kırdığını ve şimdi 23.000 dolarlık hedefine doğru ilerlediğini söylüyor. Capo ayrıca, satış hacmi azaldıkça BTC’nin yerel bir dip bulması nedeniyle kırılmanın gerçekleştiğini iddia ediyor. Kripto analistine göre:

Bu fiyat hareketleri nedeniyle BTC pozisyonumu büyüttüm. Risk/Ödül = 2,75. Toplam riski %3’tür. Portföyümün toplam riski (BTC+ETH) %5’tir. USDT = %95.”

Capo, bir Bitcoin rallisi için kısa vadeli tahmininin doğru olduğundan emin. Buna göre yukarıdaki grafik, 23.000 dolarda dirence ulaştığında BTC için dik bir düzeltme öneriyor. Bitcoin şu anda gün içinde yatay hareket ederek 20.000 doların üzerinde kalmayı başardı. Bu esnada, Ethereum fiyatı 1.450 dolar desteğine yaklaştığı için boğalar ikinci bir hamle yapmakta isteksizdi.

Capo’ya göre short pozisyon alan satıcıların Ethereum için ralliyi tetikleyecek

Ethereum söz konusu olduğunda, kripto analisti, rallinin açığa satmaya çalışan ayılar tarafından körükleneceğini söylüyor:

Ayılar kısa vadeli destekten satıyor. Onları yok etmenin zamanı geldi.

Capo’nun grafiğine göre, Ethereum ertesi gün 1.500 doların altına düşmeden önce 21 Eylül’e kadar 1.788 dolara yükselecek. Yazının yazıldığı sırada Ethereum, Capo’nun fiyat hedefinden %23 daha düşük olan 1.450 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: