Altcoin

Coinbase Bugün 3 Yeni Altcoin Listeliyor

single-image

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platform üzerinde 3 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından yapılan duyuruya göre Injective (INJ), Pundi X (PUNDIX) ve XMON (XMON) varlıklarını Türkiye saatiyle 20 Eylül Salı günü 19.00‘da Coinbase‘de listelenecek.

Duyuruda yeni listelenecek 3 varlığın Ethereum (ERC-20) ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiği vurgulandı. Varlıkların ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

Kripto para birimleri CoinGecko verilerine göre listeleme haberi sonrası yükselişe geçti. Haberin kaleme alındığı sıralarda INJ son 24 saatlik periyotta %12,8 artışla 1,64 dolardan, PUNDIX %29,9 artışla 0,602 dolardan ve XMON 11,8 artışla 20.989 dolardan işlem görüyor.

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: